ارایه نرخ های منطقی موجب توانایی در پرداخت ریسک ها می شود

|
0 دیدگاه

مدیرکل بیمه ایران استان قزوین گفت: حفظ توانگری مالی، سودآوری و ارائه نرخ های منطقی تا پایان امسال از رویکردهای شرکت بیمه می باشد، زیرا ارائه نرخ های منطقی موجب توانایی در پرداخت ریسک ها می شود.

‘محسن شمس’ در جلسه رسیدگی به مشکلات شعبه های استان افزود: با توجه به تمرکز صنایع و مشاغل جانبی در استان، خوشبختانه قزوین از ظرفیت خوبی برای فعالیت بیمه ها برخوردار است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر در ارائه خدمات و جذب بیمه گزاران با هیچگونه مانع یا بروکراسی اداری دست و پاگیر روبرو نیستیم خاطرنشان کرد: با ارزیابی دقیق خطر پذیری شرکتهایی که حق بیمه قابل توجهی داشته باشند ۲۰ درصد نقد و مابقی در ۹ قسط دریافت می گردد.
شمس در ادامه با بیان اینکه شعب بیمه ایران در سه سطح تقسیم بندی شده اند اظهارکردند: با تلاش تمامی همکاران و شبکه فروش باید خود را به سطح ۲ برسانیم تا شاهد رشد و جهش در کسب حق بیمه باشیم.
وی از روسای شعب خود خواست ضمن برگزاری جلسه با شبکه فروش، سیاستهای شرکت را به آنها یادآوری و در نشست با بیمه گزاران شرکت و تا پایان دی ماه سال جاری معوقه های سال ۹۴ را تسویه نمایند.
شمس افزود: بازاریابان و نمایندگان شرکت‌های بیمه با بهره‌مندی از تکنیک‌های بازاریابی و فروش و نیز ارائه بسته‌های بیمه‌ای به مشتریان خود می‌توانند در راستای افزایش حق بیمه در صنعت بیمه نقش مؤثری را ایفاء کنند.
رییس شعبه شهر صنعتی البرز نیز در این نشست به بیان مسایل و مشکلات شعبه تحت سرپرستی خود، رفع برخی محدودیت ها در بخشنامه ها را خواستار گردید.
مصدق صادقی افزود: پروسه کارشناسی در خسارتهای آتش سوزی و مسئولیت، بسیار طولانی است و باید این روند با هم اندیشی و دستور مدیریت استان تسریع و تسهیل شود.
وی همچنین با بیان اینکه شعبه شهرصنعتی البرز با کمبود منابع انسانی متخصص روبرو است، اضافه کرد: به موازات گسترش صنعت بیمه، باید در این زمینه نیز عملکرد کاملا مناسبی داشته باشیم.
رییس شعبه تاکستان نیز در این جلسه با بیان اینکه بیمه گری همواره با علم و تجربه همراه است گفت: با توجه به فرهنگ موجود در منطقه ضمن برطرف کردن موانع موجود توانستیم در زمینه بیمه های مسئولیت و عمر حق بیمه بسیار خوبی را کسب نمائیم .
فرهاد رستم علیلو با بیان اینکه از منابع انسانی موجود در شعبه بهترین بهره وری کسب شده افزود: امسال در حق بیمه ۱۷ درصد و تعداد بیمه نامه ۱۰ درصد رشد مثبت داشتیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.