ارسال ۲ میلیون ظروف یک بار مصرف غذایی و خوراکی برای راهپیمایان اربعین

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه فروشندگان پلاستیک و نایلون از ارسال یک میلیون عدد ظروف یک بار مصرف غذایی و یک میلیون ظروف یک بار مصرف برای مواد خوراکی و میوه ای برای زائران در مراسم راهپیمایی اربعین امسال خبر داد.

سیدرحیم مقیمی اصل گفت: طی هماهنگی های انجام شده ، اتحادیه فروشندگان پلاستیک و نایلون، یک میلیون و ۵۰۰ هزار جا کفشی، ۱۰ هزار کیسه زباله، یک میلیون ظروف یک بار مصرف برای مواد خوراکی و میوه ای، یک میلیون ظرف یک بار مصرف غذایی و ۱۵۰ هزار لیوان یک بار مصرف به همراه قاشق برای استفاده زائران در مراسم راهپیمایی اربعین ارسال کرده است.
وی افزود: اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پلاستیک و نایلون هر آنچه که در توان داشت، به عشق امام حسین(ع) و به دستور رئیس اتاق اصناف ایران تقدیم کرد.
مقیمی همچنین به تامین ظروف یکبار مصرف برای هیات های مذهبی و همچنین ارسال بخش عظیمی از ظروف پلاستیکی برای مصرف در سازمان ها و ارگان هایی منجمله بسیج، ارتش و سپاه اشاره کرد و گفت: همه تلاش ما در اتحادیه پلاستیک و نایلون این است که اصناف و اتاق اصناف ما در جایگاه بالاتری قرار گیرند به همین سبب اعضای اتحادیه ابتدا به خاطر عشق به خدا و ائمه اطهار(ع) و سپس به تبعیت از اتاق اصناف ایران انجام وظیفه می کنند.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.