استرداد آنلاین بلیط قطار در علی بابا

|
0 دیدگاه

برای نخستین بار در کشور، سامانه‌ Alibaba.ir استرداد آنلاین بلیط قطار و نیز امکان مشاهده و خرید بلیط تمام شرکت‌های ریلی را به صورت یک‌جا فراهم کرده‌ است.

این در حالی است که تا به حال، مسافران سفرهای ریلی برای خرید بلیط قطار و اطلاع از زمان و هزینه‌ی سفر با هر شرکت، باید به صورت جداگانه به سایت و یا دفاتر فروش بلیط هر یک از شرکت‌ها مراجعه می‌کردند و مسافرانی که حتی بلیط خود را به صورت اینترنتی خریده بودند، برای استرداد آن بایستی حضوری به آژانس‌های مسافرتی و دفاتر فروش بلیط قطار مراجعه می‌کردند.

یکی از امتیازات ویژه‌ای که تنها سامانه‌ علی بابا در اختیار کاربران خود قرار داداه است، این است که با توجه به تنوع شرکت‌های ریلی در کشور و امکان خرید اینترنتی بلیط قطار، برای اولین بار در کشور مسافران می‌توانند با مقایسه و مشاهده‌ قیمت بلیط همه‌ شرکت‌های ریلی، ساعت حرکت و نوع قطار، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کرده و از مجموعه متنوع قطارها شامل قطار رجا، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار سیمرغ، قطار بنیاد و دیگر کارگزارن سفر ریلی بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند.
گفتنی‌ است بلیط قطار اولین محصول سفر است که به صورت اینترنتی امکان رزرو و خرید آن در ایران ممکن شد و بیش از۱۰ سال است که مسافران می‌توانند بلیط قطار را به صورت اینترنتی خریداری کنند، اما امکان استرداد آنلاین آن برای نخستین بار توسط شرکت سفرهای علی‌بابا فراهم شده است.
به این ترتیب، آن دسته از مسافرانی که به دنبال سرعت، امنیت و قیمت مناسب و انتخاب با دست باز هستند، می‌توانند بلیط قطار را از سامانه‌ Alibaba.ir  خریداری کنند.

 

1 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.