استقبال کارخانه‌های سیمان از تعطیلی

|
0 دیدگاه

عبدالرضا شیخان با بیان اینکه چند کوره کارخانه سیمان تهران خاموش است، گفت: تمام استانداردها در کارخانه‌های سیمان رعایت شده و آنها تاثیر چندانی در تشدید آلودگی هوا ندارند.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه کارخانه‌های سیمان از تعطیلی واحدها برای مدیریت هوا و سوخت استقبال می‌کنند، گفت: مسوولان باید هزینه این توقف تولید را پرداخت کنند. عبدالرضا شیخان با اشاره به تشدید آلودگی هوا و فعالیت کارخانه‌های سیمان اظهار کرد: در حال حاضر فقط یک «کارخانه سیمان تهران» در داخل این استان آن هم با کمتر از ظرفیت به فعالیت می‌پردازد و مابقی در بیرون از شهر هستند.
وی با بیان اینکه چند کوره کارخانه سیمان تهران خاموش است، افزود: تمام استانداردها در کارخانه‌های سیمان رعایت شده و آنها تاثیر چندانی در تشدید آلودگی هوا ندارند. دبیرانجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان اضافه کرد: البته کارخانه‌های سیمان از تعطیلی واحدها برای مدیریت هوا و سوخت استقبال می‌کنند به شرط آنکه مسوولان هزینه این توقف تولید را پرداخت کنند. شیخان با بیان اینکه کارخانه‌ها در مقطعی که مشکل سوخت وجود داشت با تعامل وزارت نفت اقدام به توقف تولید کردند، گفت: متاسفانه تاکنون مسوولان هیچ اقدامی برای جبران تعطیلی نکردند و متضرر اصلی این موضوع کارخانه‌های سیمان شدند.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.