اعطای وام ۵ میلیارد تومانی بدون بهره به کارآفرینان مناطق محروم

|
0 دیدگاه

مدیرعامل بنیاد برکت گفت: این بنیاد در راستای محرومیت‌زدایی، آمادگی همکاری با سرمایه‌گذاران با اعطای وام ۵ میلیارد تومانی بدون بهره را دارد.

عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در جهرم با اشاره به این‌که عمده کار بنیاد برکت به ثمر رساندن اهداف اقتصاد مقاومتی است، گفت: تلاش‌های این بنیاد در راستای رشد اقتصادی با ایجاد اشتغال و توانمندسازی مناطق محروم است.

وی به اجرای این برنامه‌ها در قالب طرح توانمندسازی مناطق محروم اشاره کرد و افزود: اقدامات این بنیاد در راستای محرومیت‌زدایی، عمدتاً با مشارکت در طرح‌های توانمندسازی اقتصادی، احداث مساجد، مدرسه و خانه‌ی بهداشت انجام می شود و معتقدیم تحقق این اهداف جز با همکاری مردم میسر نمی‌شود.

نوروزی افزود: ۷۰ درصد اقدامات بنیاد برکت تلاش برای رشد اقتصاد بوده که شامل ایجاد اشتغال و توانمندسازی مناطق محروم است و تنها ۳۰ درصد توان این بنیاد را به مسایلی مانند ساخت مسجد، خانه‌های بهداشت و مدرسه متمرکز کرده‌ایم چراکه معتقدیم اگر منطقه‌ی محرومی را ازلحاظ اقتصادی توانمند و مردم را شریک کار اقتصادی کنیم، خودبه‌خود در آن منطقه با مشارکت‌های مردمی مسجد و مدرسه و نظایر آن ساخته خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد برکت از آمادگی این بنیاد برای مشارکت با شریکان و کارآفرینان اقتصادی خبر داد و تصریح کرد: در این راستا تا سقف ۴۹ درصد حاضر به شراکت هستیم و چنان‌چه طرف مقابل توان ایجاد کارگاه، کارخانه و بنگاه اقتصادی داشته باشد به همکاری با او و پرداخت ۵۰ میلیارد ریال وام بدون بهره اقدام می‌کنیم.

نوروزی با اشاره به این‌که مدت شراکت بنیاد برکت با شرکای اقتصادی سه تا پنج سال تعیین شده است، از آمادگی این بنیاد برای محرومیت‌زدایی روستاهای شهرستان جهرم خبر داد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.