اعلام آمادگی بزرگترین شرکت بیمه اتکایی جهان برای همکاری با صنعت بیمه ایران

|
0 دیدگاه

رئیس کل بیمه مرکزی با دعوت رسمی، میهمان بزرگترین شرکت بیمه اتکایی جهان بود که این شرکت برای همکاری با صنعت بیمه ایران اعلام امادگی کرد.

در این دیدار که با دعوت دکتر نیکلاس وان بوم هارد (Von Bomhard ) رئیس هیات مدیره انجام شد، دکتر ونینگ (Wenning ) جانشین آتی رئیس هیات مدیره و سایر مدیران ارشد مونیخ ری و شرکت Ergo نیز حضور داشتند و در خصوص راههای توسعه همکاری های بیمه ای دو کشور  بررسی و تبادل نظر صورت گرفت.

بنابر این گزارش، مسئولین شرکت مونیخ ری آمادگی و اشتیاق خود را برای ارائه پوشش های اتکایی مورد نیاز بازار ایران در بخش بیمه زندگی و غیر زندگی، سرمایه‌گذاری در بخش بیمه مستقیم و نیز آموزش و انتقال تکنولوژی به مدیران و کارشناسان صنعت بیمه ایران اعلام کردند.

در این دیدار عبدالناصر همتی گزارشی از برنامه‌های توسعه اقتصادی کشور و بازار در حال گسترش صنعت بیمه ایران ارائه کرد و خواستار سرمایه‌گذاری و حضور بیمه‌گران اروپایی بویژه مونیخ ری برای ارائه پوشش‌ها و محصولات جدید بیمه ای در کشورمان شد. ‌

حضور دکتر ونینگ جانشین رئیس هیات مدیره که از چهار ماه دیگر ریاست شرکت مونیخ ری را برعهده می‌گیرد، در این جلسه و مذاکره‌ای که بیش از سه ساعت به طول انجامید از برنامه‌ریزی بلند مدت مونیخ ری برای فعالیت و حضور در صنعت بیمه ایران حکایت داشت.

لازم به ذکر است، شرکت بیمه اتکایی مونیخ ری، ۳ آوریل ۱۸۸۰ تاسیس شد و بیمه اتکایی، بیمه پایه‌ای و بیمه بهداشت و درمان سه رکن در الگوی کسب و کار یکپارچه گروه مونیخ ری را تشکیل می‌دهند.

کل درآمد مونیخ ری در سال ۲۰۱۵معادل ۵۰ میلیارد یورو بود که از آن ۲۹میلیارد یورو حق بیمه اتکایی، ۱۶میلیارد یورو درآمد بیمه مستقیم از طرف  شرکت ارگو و پنج میلیارد یورو نیز حق بیمه در رشته درمان بوده است.

همچنین سود شرکت در سال پیش ۳.۵ میلیارد یورو و دارایی شرکت مونیخ ری ۲۷۶میلیارد دلار است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.