اعلام آمادگی جبهه الگو برای برگزاری مناظره با مدیر توسعه‌گرا در نمایشگاه مطبوعات

|
0 دیدگاه

در پی بحث گسترده و همچنین انتشار چند نامه بین شورای راهبردی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و یکی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دفتر شورای الگو نسبت به برگزاری یک مناظره در غرفه تسنیم در نمایشگاه مطبوعات با حضور اصحاب رسانه‌ها اعلام آمادگی کرد.

دفتر شورای راهبردی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت درخصوص مناظره با موضوع ابعاد محصولات دستکاری شده ژنتیکی (تراریخته) اطلاعیه ای در اختیار قرار داد که در پی می‌آید.

*  *  *  *  *  *  *  *‌  *  *  *

«بسمه تعالی

خدمت مردم شریف ایران

با اهداء سلام

چندی پیش نامه‌ای از سوی حجت‌الاسلام و المسلمین کشوری ــ دبیر شورای راهبردی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ــ به دکتر بهزاد قره‌یاضی ــ مسئول امور تحقیقات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مسئول بودجه پژوهشی کل کشور ــ منتشر شد، که حاوی سؤالات بسیار مهمی درخصوص ابعاد خطرناک فنی، مدیریتی، امنیتی، سلامت و محیط زیستی محصولات دستکاری ژنتیک (تراریخته) بود.

 

در پی انتشار این نامه، مطالبی در شبکه‌های مجازی منتشر شد که حاوی تبلیغات وسیع سازمان‌دهی شده علیه جبهه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است. نقطه عطف این مطالب، ادعایی مبنی بر «عدم آمادگی حجت‌الاسلام و المسلمین کشوری برای مناظره حضوری با دکتر قره‌یاضی» است.

لذا بدین وسیله به اطلاع عموم می‌رسد با هماهنگی صورت گرفته با خبرگزاری معظم تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین کشوری روز چهارشنبه ۱۹ آبانماه ساعت ۱۲ الی ۱۴ در محل نمایشگاه مطبوعات و با حضور تمامی خبرگزاریها و سایتهای خبری برای مناظره با دکتر بهزاد قره‌یاضی حاضر خواهند شد.

والسلام»

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.