افزایش قیمت خودروهای خارجی ۲۰۱۷ در بازار

|
0 دیدگاه

طی روزهای اخیر برخی خودروهای خارجی با مدل ۲۰۱۷ وارد بازار خودرو ایران شدند که اختلاف قیمت آنها با مدل‌های قبلی این خودروها بین ۱۰ تا ۲۵ میلیون تومان است.

طی روزهای اخیر برخی خودروهای خارجی با مدل ۲۰۱۷ به بازار خودرو کشور وارد شده‌اند که در مقایسه با مدل‌های ۲۰۱۶ این خودروها اختلاف قیمت ۱۰ تا ۲۵ میلیون تومانی را دارا هستند. هرچند ممکن است آپشن اضافی هم نداشته باشند اما به دلیل جدیدتر بودنشان از قیمت بالاتری برخوردارند.

سانتافه ۲۰۱۷ از جمله این خودروهاست که هم اکنون در بازار با قیمت ۲۲۵ تا ۲۳۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. قیمت مدل ۲۰۱۶ این خودرو در بازار حدود ۲۱۷ میلیون تومان است.

همچنین قیمت توسان مدل ۲۰۱۷ در بازار ۱۹۵ میلیون تومان است اما مدل ۲۰۱۶ این خودرو با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

در مورد قیمت اپتیما ۲۰۱۷ نیز باید گفت که این خودرو با نرخ ۲۰۵ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود که ۲۵ میلیون تومان بالاتر از قیمت مدل قبلی آن است.

سراتو با مدل ۲۰۱۷ نیز افزایش قیمت ۱۱ میلیون تومانی را نسبت به مدل قبلی خود تجربه کرده و در حال حاضر با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

در عین حال، مدل‌های ۲۰۱۷ دیگر خودروهای پرفروش خارجی مانند اسپورتیج و سوناتا هنوز وارد بازار نشده و باید دید طی روزهای آینده چه تغییر قیمتی در بازار این خودروها اتفاق خواهد افتاد.

با وجود ورود مدل‌های جدید خودروهای خارجی به بازار خودرو، این مسأله بر قیمت مدل‌های قبلی تأثیر خاصی نداشته و کاهش قیمتی در مورد آنها اتفاق نیفتاده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.