افزایش قیمت سکه طلا و رشد ارزهای عمده در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

بازار آزاد ارز تهران امروز (یکشنبه) روند افزایش قیمت ها را پشت سر گذاشت به گونه ای که انواع ارزهای عمده شامل دلار، یورو و پوند انگلیس به رشد خود ادامه دادند.

بازار سکه نیز امروز بر مدار رشد قیمت ها بود و سکه تمام طلا اعم از طرح جدید و قدیم نسبت به دیروز رشد قیمت را تجربه کردند هرچند سکه های ربع و گرمی تغییری نداشتند.

** تحولات بازار ارز
بر اساس نرخ های اعلام شده در سامانه سنا که معاملات صرافی های مجاز کل در آن ثبت می شود، هر دلار آمریکا تا زمان تنظیم این خبر با ۴۰ ریال رشد قیمت ۳۶ هزار و ۲۲۷ ریال، هر یورو با افزایش ۸۵ ریالی ۳۹ هزار و ۹۷۲ ریال و هر پوند انگلیس با ۲۷۱ ریال افزایش ۴۵ هزار و ۲۶ ریال فروخته شده است.
این در حالیست که اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۳۰۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۳۴۰ ریال اعلام کرده است.

** تغییرات بازار سکه
بر اساس اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، هر قطعه سکه تمام طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال و هر سکه تمام طرح جدید ۱۱ میلیون و ۲۷۴ ریال به خریداران عرضه شد که نسبت به دیروز ۵۹ ریال افزایش داشت.
همچنین نیم سکه طلا رشد ۱۰ هزار ریالی نسبت به دیروز داشت و هر قطعه پنج میلیون و ۶۵۰ هزار ریال عرضه شد.
هر قطعه ربع سکه طلا بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز سه میلیون ریال قیمت خورد و هر سکه گرمی نیز با تثبیت نرخ خود به قیمت یک میلیون ۸۶۰ هزار ریال فروخته شد.
این اتحادیه قیمت هر اونس طلا را یک هزار و ۳۰۵ دلار اعلام کرده است که نسبت به دیروز تغییری نداشت.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار طلای تهران یک میلیون ۱۴۰ هزار و ۹۴۰ ریال تعیین قیمت شد که نسبت به دیروز افزایش داشته است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.