افزایش نرخ دلار و سکه در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۱۰۱ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۶ هزار و ۴۶۷ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۲۱۷ هزار ریال افزایش ۱۱میلیون و ۳۹۷ هزار ریال داد و ستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۷۲ریال کاهش نسبت به روز گذشته (سه شنبه ۱۸ آبان ماه) به ۴۰ هزار و ۲۹۴ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۳۸۷ ریال افزایش قیمت ۴۵ هزار و ۷۰۰ ریال فروخته شد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران امروز قیمت هر دلار آمریکا را ۳۶ هزار و ۵۲۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۹۴۰ ریال اعلام کرده است.
قیمت هر دلار آمریکا امروز در بازار آزاد تهران درحالی رشد قابل توجهی را نسبت به روز گذشته ثبت کرده است که شاخص دلار در بازارهای جهانی تحت تاثیر نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با ۱٫۴درصد کاهش به ۹۶٫۵۹رسید.
شاخص دلار نرخ برابری دلار آمریکا را در برابر مجموعه ای از ارزهای اصلی اندازه می گیرد.

**بازار طلا و سکه
بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۷۰ هزار ریال افزایش قیمت ۱۱ میلیون و ۲۹۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۹۰ هزار ریال افزایش پنج میلیون و ۷۰۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی با ۴۰ هزار ریال رشد سه میلیون ریال داد و ستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۹۰۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۵۲ هزار و ۹۴۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با افزایش ۱۸ دلار و ۶۰ سنتی نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۳۰۳ دلار و ۳۰ سنت قیمتگذاری شد.
محمد کشتی آرای رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران امروز در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: با شوک قیمتی وارد شده ناشی از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، خرید و فروش ها در بازار ایران متوقف شده و تا ثابت شدن قیمت ها و بازگشت آنها به روال عادی، هر گونه معاملات در بازار با احتیاط انجام می شود.
این مسوول خاطرنشان کرده بود، معامله های انجام شده بیشتر در حد خرد است و افراد از انجام معاملات کلان طلا خودداری می کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.