افزایش نرخ دلار و کاهش قیمت سکه در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۳۱ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۶ هزار و ۷۳۲ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۳۱ هزار ریال کاهش ۱۱ میلیون و ۱۱۸ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۳۸ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (سه شنبه ۲۵ آبان ماه) به ۳۹ هزار و ۹۸۶ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۲۰ ریال افزایش، ۴۶ هزار و ۱۳۰ ریال فروخته شد.
همچنین اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، امروز قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۷۷۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۱۰ ریال اعلام کرده است.

** افت ۴٫۳ دلاری اونس جهانی طلا
برپایه اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۶۱۰ هزار ریال و هر ربع سکه با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت به دو میلیون و ۹۴۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت در مقایسه با دیروز، یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۰۹ هزار و ۸۱۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با چهار دلار و ۳۰ سنت کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۲۲۷ دلار و ۳۰ سنت قیمتگذاری شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.