برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سرمایه گذاری در بورس در نمایشگاه اینوکس

|
0 دیدگاه

مدیر تالار بورس اوراق بهادار کیش گفت:کارگاه آموزش آشنایی با سرمایه گذاری در بورس و سهام برای نوجوانان و علاقه مندان در سومین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک ،بیمه و خصوصی سازی در حال برگزاری است.

فرناز کازرانی روز چهارشنبه در حاشیه هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۱۶) در مورد برگزاری این برنامه افزود: کارگاه آموزش مقدماتی سرمایه گذاری در بورس و آشنایی با سهام در مقاطع مختلف تحصیلی همزمان با افتتاح نمایشگاه( ۱۰ آبان ماه ) برای کودکان و نوجوانان برگزار شد .
وی اظهار کرد: در شب نخست ۳۵ دانش آموز دختر و در شب دوم نیز ۴۵ دانش آموز پسر دبیرستانی در این کارگاه حضور یافتند و ضمن آشنایی با مفاهیم این حوزه گواهی شرکت در این دوره را دریافت کردند.
مدیر تالار بورس کیش گفت : این کارگاه آموزشی امروز و فردا نیز از ساعت ۱۹ برای علاقه مندان در سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی برگزار می شود .
وی از تمامی علاقه مندان برای شرکت در کارگاه ‘آموزش مقدماتی سرمایه گذاری در بورس و آشنایی با سهام’ دعوت کرد تا در این دوره شرکت کنند.
در شب نخست برگزاری نمایشگاه اینوکس ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه رئیس سازمان بورس و جمعی از مسئولان از این کارگاه بازدید کردند .
سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۱۶) و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور که از ۱۰ آبان افتتاح شد تا جمعه ۱۳ آبان ماه با برگزاری نشست ها و پنل های تخصصی ادامه دارد .

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.