بیمه جهیزیه آمد

|
0 دیدگاه

مدیر عامل بیمه ملت با بیان اینکه در کشور سهم گردش مالی بیمه زندگی حدود ۱۲ درصد اما در کشورهای پیشرفته بیش از ۶۰ درصد است، گفت: بیمه جهیزیه و تامین سرمایه اشتغال تدوین و اجرایی شده است.

علیرضا ابراهیم پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیمه زندگی جوانان ، سپرده زندگی ، تحصیل فرزندان ، مستمری زنان خانه دار و بیمه زندگی و سرمایه گذاری در این شرکت بیمه تدوین و اجرایی شده است، اظهارداشت: این شرکت نام بیمه عمر را به بیمه زندگی تغییر داده است زیرا این بیمه ها برخلاف آنچه تصور عمومی فقط مخصوص فوت افراد نیست و فرد می تواند بعداز یک دوره ۱۰ یا ۲۰ ساله تا آخر عمر از مستمری بازنشستگی آن استفاده کند .

مدیر عامل بیمه ملت از صدور بیمه جهیزیه و تامین سرمایه اشتغال خبرداد و افزود: این شرکت برای نخستین بار بیمه کارت اعتباری را برای سازمانها ، نهادها و موسسات و همچنین افراد شاغل در بخش خصوصی نظیر پزشکان ، وکلا و اعضای هیئت علمی به اجرا گذاشته است.

وی تصریح کرد: این کارتها از ۲ تا ۲۰ میلیون تومان اعتبار دارند و به شبکه فروشگاه های مختلف متصل هستند و دارندگان آنها می توانند قسطی خرید کنند و به محض آن که قسط خود را پرداخت کردند مجددا کارت شارژ می شود.

ابراهیم پور با بیان اینکه برای صدور این کارتها هیچ وجهی از مشتری گرفته نمی شود، گفت: در ۸۰ درصد فروشگاه های مرتبط با این شرکت هیچ نرخ اضافه ای بابت فروش اقساط از مشتری گرفته نمی شود. البته  باز پرداخت اقساط را نزد فروشگاه ها بیمه می کنیم و بابت این کار دو درصد از فروشگاه ها حق بیمه می‌گیریم.

مدیر عامل بیمه ملت با بیان اینکه در کشور سهم گردش مالی بیمه زندگی حدود ۱۲ درصد است و این رقم در کشورهای پیشرفته بیش از ۶۰ درصد است گفت: در صددیم سهم بیمه زندگی را از گردش مالی شرکت افزایش دهیم. به همین خاطر بیمه های متنوع نظیر بیمه مستمری زنان خانه دار و بیمه تحصیلی فرزندان را ایجاد کرده ایم .

ابراهیم پور گفت: در بیمه زنان خانه دار که شامل زنان ش

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.