تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان

|
0 دیدگاه

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان کشور از صنعتگران و کارآفرینان برتر کشور تقدیر کرد.

در این جشنواره که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، ۳۹ برگزیده تقدیر شدند که وزیر صنعت به همراه شش برگزیده به عنوان چهره ماندگار صنعت معدن و تجارت، از چهار برگزیده در حوزه خدمات، پنج برگزیده در حوزه تولید و شانزده برگزیده به عنوان مدیر جوان برتر تقدیر کرد.
جوانگرایی به همراه استفاده از تجربه نوع آوری، دانش بنیان بودن و تولید صادرات گرا از جمله مولفه های اصلی انتخاب تولید کنندگان و مدیران جوان برتر همچنین چهره های ماندگار صنعت معدن و تجارت بود.
وزیر صنعت معدن و تجارت در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران ، مسوولین ونمایندگان مجلس برپا شد ، گفت: دولت برای رفع موانع بین المللی تلاش بسیار کرد و موفق شد و حالا باید در داخل کشور همه با هم برای رونق و توسعه کشور تلاش کنیم  و جوانان تحصیل کرده باید با استفاده از تجربه پیشکسوتان و تاسیس شرکت های دانش بنیان برای خود و دیگران شغل ایجاد کنند.
همچنین حیدر داوری زرنقی ضمن دریافت نشان ویژه مدیریت اظهار داشت : یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید ملی، ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺻـﺎﺩﺭﺍﺕ ﻏﻴﺮﻧﻔﺘﻰ ﻭ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ صنعت گران ﺩﺍﺧ�� ﻰ است و ﺑﺎ ﻋﻨﺎﻳﺖ ﺑﻪ ﺭﻭﻳﻜﺮﺩ ﺩﻭﻟـﺖ ﺩﺭ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﺩﺭﻭﻧﮕﺮﺍ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﻧﮕﺮ، ﺣﻤﺎﻳﺖ ﺍﺯ کارآفرینان و تولید کنندگان داخلی ﻣﻰ ﺗﻮﺍن  ﻓﻀﺎﻯ ﻻﺯﻡ ﺑﺮﺍﻯ ﺗﺤﻘﻖ ﺳﻴﺎﺳـﺖ ﻫﺎﻯ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﻣﻘﺎﻭﻣﺘﻰ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺪﺍﺯ ۲۰ﺳﺎﻟﻪ ﺭﺍ تسریع بخشید.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.