تحویل واحدهای اندیشه تا پایان سال‌جاری

|
0 دیدگاه

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: درحال حاضر در کل کشور حدود ۹۰ درصد از پروژه مسکن مهر به اتمام رسیده است و در برخی شهرهای جدید هنوز متقاضیان برای اسکان مراجعه نکردند.

محسن نریمان در برنامه روی خط خبر در خصوص وضع اجرای طرح مسکن به مهر در شهرهای جدید اظهار کرد: در حاضر ۴۰۰ هزار واحد در کل کشور درحال آماده‌سازی است که عمده آنها در اطراف شهر تهران قرار دارد.

وی در خصوص تعداد مسکن های ساخته شده در اطراف تهران گفت: در حال حاضر در شهر جدید پرند ۹۵ هزار واحد، پردیس ۸۰ هزار واحد، هشتگرد ۴۰ هزار واحد و شهر جدید اندیشه ۳ هزار واحد در حال ساخت است.

معاون وزیر راه و شهرسازی پیشرفت کلی مسکن مهر در کشور را حدود ۹۰ درصد اعلام کرد و گفت: آماده سازی مسکن‌ مهر در برخی شهرهای جدید مانند اندیشه به ۹۷٫۶ درصد رسیده و تا پایان سال جاری به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

برخی شهرهای جدید برای اجرای مسکن مهر را این‌گونه بیان کرد: در حال حاضر مهاجران و امیرکبیر در استان مرکزی، در سمنان در منطقه ایوانکی، شیرین شهر و رامین در خوزستان، فولادشهر و مجلسی در اصفهان و سهند در آذربایجان شرقی در حال ساخت است.

نریمان با بیان پردیس به عنوان مهمترین مکان اجرای مسکن مهر خاطرنشان کرد: از یک ماه گذشته در شهرجدید پردیس حدود ۴ هزار و ۵۰۰ واحد آماده تحویل به متقاضیان است اما هنوز متقاضیان برای اسکان مراجعه نکردند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.