تداوم افت نرخ دلار و سکه بهار آزادی در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (دوشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۲۶۴ ریال کاهش قیمت نسبت به شنبه گذشته (۲۹ آبان ماه)، ۳۶ هزار و ۴۱۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۹۲ هزار ریال کاهش، ۱۰ میلیون و ۹۹۴ هزار ریال دادوستد کردند.هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۷۵ ریال افزایش قیمت نسبت به روز شنبه گذشته به ۳۹ هزار و ۸۳۷ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۴۰ ریال کاهش، ۴۵ هزار و ۹۵۰ ریال فروخته شد.
همچنین اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، امروز قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۷۶۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۴۹۰ ریال اعلام کرده است.

**بازار سکه و طلا
برپایه اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت نسبت به شنبه گذشته ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۵۷۰ هزار ریال و هر ربع سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۶۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال افت قیمت در مقایسه با شنبه، یک میلیون و ۸۴۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۹۹ هزار و ۲۰۰ ریال داد و ستد شد که سه هزار ریال افزایش قیمت نشان می دهد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با هفت دلار و ۲۰ سنت افزایش قیمت نسبت به شنبه، یکهزار و ۲۱۵ دلار و ۶۰ سنت قیمتگذاری شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.