تقاضای افزایش پرداختی بانک‌ها به متقاضیان

|
0 دیدگاه

سرپرست شرکت عمران شهر پردیس از کاهش قیمت سه تا چهار میلیونی مسکن مهر پردیس خبر داد و گفت: اتمام پروژه منوط به پرداختی متقاضیان و انجام تعهدات دولت است.

سعید غفوری در ارتباط با قیمت مسکن مهر در شهر جدید پردیس گفت: قیمت‌های تمام شده جدید در حال حاضر بر روی سایت شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام شده و متقاضیان می‌توانند این قیمت‌ها را بر روی سایت مشاهده کنند.

سرپرست شرکت عمران شهر پردیس ادامه داد: با جلسات متعددی که با نهادهای ذیربط برگزار شده، قیمت‌های جدید در برخی فازهای شهر پردیس بین سه تا چهار میلیون با کاهش روبه‌رو بوده و این کاهش قیمت در متراژهای بالاتر با کاهش قیمت بیشتری روبه‌رو بوده است.

غفوری با بیان این که اتمام پروژه‌ها منوط به پرداختی متقاضیان و انجام قول‌های دولت است اظهار کرد: اتمام پروژهای مسکن مهر پردیس منوط به اجرایی شدن قول‌های دولت است، از این رو شرکت عمران شهر پردیس نامه‌ای برای افزایش پرداختی بانک‌ها به متقاضیان برای تسویه آن‌ها به رئیس کل بانک مرکزی نوشته و از این نهاد تقاضای مساعدت شده است.

وی افزود: در این نامه تقاضا کردیم که بانک‌ها مبلغ پرداختی را از ۳۰میلیون تومان به ۴۰میلیون افزایش دهند.

سرپرست شرکت عمران شهر پردیس در پایان با ابراز امیدواری از به پایان رسیدن پروژه‌های در آینده‌ای نزدیک گفت: تحویل این واحدها به متقاضیان به حد کافی به تعویق افتاده که با قول مساعدی که نهادهای مربوطه داده‌اند امیدواریم این واحدها به زودی تحویل متقاضیان گردد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.