تهیه طرح دو فوریتی ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی از آمریکا

|
0 دیدگاه

نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از تهیه یک طرح دو فوریتی در مورد ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی از آمریکا خبر داد.

محمدرضا تابش اظهارکرد: با توجه به اقدامات خصمانه کنگره آمریکا که تجلی آن را در تمدید ۱۰ ساله قانون مرده تحریم های داماتو تحت تاثیر لابی صهیونیستی می‌بینیم و اینکه این قانون تقریبا با اتفاق آرا منهای یک رای به تصویب رسید و همچنین تحریم فروش هواپیماهای مسافربری به ایران توسط مجلس نمایندگان آمریکا و سنگ اندازی‌هایی که آمریکایی‌ها در جهت اجرای توافق برجام داشتند، ما یک طرح دو فوریتی برای ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی از آمریکا را تهیه کرده‌ایم.

وی افزود: این طرح که مورد استقبال نمایندگان قرار گرفته در جهت حفظ منافع ملی و احیای غرور ملی است و این پیام را منتقل می‌کند که مجلس شورای اسلامی مدافع منافع ملی است و فعل و انفعالات  عرصه بین الملل را رصد می کند و غرور ملی ایرانیان را پاس می‌دارد.

نماینده اردکان در مجلس یادآور شد: با توجه به فرمایشات رهبری، تاکید ما در این طرح، ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی از آمریکا و به ویژه خرید و واردات محصولات زراعی و فرآورده‌های دامی به طور مستقیم و غیر مستقیم از آمریکاست.

تابش در پایان اظهار کرد: در جلسه صبح امروز (سه‌شنبه) فراکسیون امید مجلس نیز این طرح به اتفاق آرا تصویب شد و ان‌شاءالله پس از تکمیل امضای نمایندگان از طیف‌های مختلف سیاسی مجلس این طرح با قید دو فوریت تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهد شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.