توقیف ۴۳ کامیون موز در آذربایجان غربی

|
0 دیدگاه

رئیس سازمان جمع اوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه در ماههای گذشته مزایده ای از طرف سازمان برگزار نشده گفت: سازمان اموال تملیکی با مشکل انبار داری مواجه است.

امین دلیری گفت: در سازمان اموال تملیکی همه امکانات بسیج شده است تا کالای توقیف شده روی زمین نماند ولی متاسفانه سازمان با مشکلات جدی مواجه هست و  ممکن آست در آینده نزدیک کالاهای قاچاق توقیفی به انبارهای سازمان فضایی برای ورود نداشته باشد.

رئیس سازمان اموال تملیکی گفت: اخیرا ۴۳ کامیون موز در استان آذربایجان غربی به خاطر اظهار ناصحیح توقیف شده و محموله در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار گرفته است اما برای انبار داری  این کالاها دچار مشکل هستیم.

دلیری ادامه داد، در روزهای گذشته در اطراف تهران نیز چندین انبار کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی کشف شده است، این درحالی است که انبارهای سازمان مملو از کالا شده است.

وی افزود، در ماههای گذشته سازمان اموال تملیکی خروجی کالا نداشته و کالاهای توقیفی به صورت یک طرفه به انبارهای سازمان سرازیر شده است.

معاون وزیر اقتصاد گفت:  البته این وضعیت مختص تهران نیست و در بازدیدهایی که بنده از شعب سازمان در نقاط مختلف کشور از جمله فارس، آذربایجان شرقی و لرستان داشتم، وضعیت  به همین شکل بوده است.

دلیری ادامه داد، در روزهای آینده سفری به هرمزگان خواهم داشت، در آن استان که عمده واردات کشور از بنادر  آن انجام می‌شود نیز با مشکلات شدید در خصوص فضای انبارداری مواجه هستیم.

دلیری تاکید کرد، اگر برای این دست کالاها  مجوزهای قانونی از قبیل بهداشت اخذ شود، حتما در بازار عرضه خواهند شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.