جنگلی در ایران که شب ها جیغ می زند

|
1 دیدگاه

سربرج روستایی از توابع بخش طرقبه شهرستان مشهد در استان خراسان رضوی ایران است .در یکی از جنگل های این منطقه توریستی بروز یک پدیده عجیب باعث وحشت ساکنان و کسانی شده که از آن منطقه عبور می کنند.

شب هنگام صدایی عجیب و وحشت آور از درختان آن به گوش می‌رسد.صدایی شبیه صوت یا جیغ که به محض تاریک شدن هوا به گوش می‌رسد باعث شده تا گردشگران از این منطقه که ابتدای جاده روستای سربرج است؛ فراری شوند.

برخی از ساکنان آن منطقه این صدا های وحشت آور را از ملخ هایی می دانند که به این منطقه هجوم آورده و شب ها به درختان پناه می برند، برخی نیز عواملی ناشناخته از جمله تغییرات آب وهوایی را دلیل بوجود آمدن این صداها عنوان می کنند.

صداهایی که از درختان این منطقه به گوش می رسد هیچ شباهتی به صدای جیر جیرک نداشته و صدای باد نیز نیست چرا که زمامی که این صدا ها را شنیده می شود حتی برگ یک درخت هم به دلیل باد تکان نمی خورد.

درعین حال هیچ پدیده ای غیر طبیعی نیز در منطقه به چشم نمی خورد اما در لابه لای درختان و همچنین علفزارهای اطراف آن هجوم ملخ ها مشاهده می شود.

این منطقه که در دره رودخانه ای واقع شده که یکی از سرچشمه های سد طرق است، هرساله در این فصل خشک می شد ولی از سال ۱۳۹۰، یعنی درست از سالی که این صداها از جنگل شنیده می‌شود، همچنان آب در آن جریان دارد و همین امر باعث جلب توجه مردم و به تبع آن، ترس آن‌ها از این پدیده‌ شگفت‌انگیز شده است. وحشتی که می‌تواند گردشگران کنجکاو را به‌ سوی خود جلب کند.

21 پسندیده شده
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: محسن

روستای ترقبه با روستای شاندیز رقابت سختی برای جذب گردشگر دارن
اینها همه حقه بازی برای شکار پول مردم هست
حالا کی رسیدگی کنه معلوم نیست

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.