حق بیمه ماهیانه ۲۳ هزار تومان

|
0 دیدگاه

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های فرش دستباف با بیان اینکه هزینه ماهیانه بیمه تکمیلی ۲۳ هزار تومان است گفت: آخرین مهلت بیمه تکمیلی قالیبافان تا ۲۷ آبان ماه است.

عبدالله بهرامی با اشاره به اینکه آخرین مهلت بیمه تکمیلی قالیبافان تا ۲۷ آبان ماه است گفت:حدود ۹۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه قالیبافان هستند و بر اساس تفاهم نامه ای که با بیمه تعاون امضا شده است این افراد می توانند با مراجعه به سامانه اتحادیه سراسری تعاونی فرش دستباف برای ثبت نام اقدام کنند.

بهرامی گفت:هزینه ماهیانه بیمه تکمیلی ۲۳ هزار تومان است و آخرین مهلت برای ثبت نام از طریق سامانه www.taavon.co بیست و هفتم آبان اعلام شده است. در حال حاضر ۴۰۰ هزار نفر از قالیبافان تحت پوشش بیمه پایه هستند که در قرار داد جدید همه افرادی هم که بیمه پایه ندارند می تواند از تسهیلات پیش بینی شده در بیمه تکمیلی هم بهره مند شوند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های فرش دستباف با بیان اینکه قالیبافان می توانند سقف ۸میلیون تومان برای اعمال جراحی و برای درمان سرپایی تا سقف ۳میلیون تومان خسارت دریافت کنند افزود:هزینه های آزمایشگاهی تا سقف ۱٫۵ میلیون تومان و برای زایمان ۲ میلیون تومان پرداخت می شود.بیمه تکمیلی قالیبافان به بیمه شدگان خود تا سقف ۱۰ میلیون تومان بابت حوادث پرداخت می کند .

وی با بیان اینکه قالیبافان با پرداخت ۴۶۰ هزار تومان از سه مزیت بهره مند می شوند گفت:اکنون تعداد قالیبافان در کشور ۱۱۳ هزار نفر است. در راستای این طرح ها در فاز اول ۱۰ هزار قالیباف تحت پوشش هستند . سقف بیمه حوادث ۱۰ میلیون تومان است.  یکی از مشکلات قالیبافان در مسیر بیمه تأمین اجتماعی این است که در صورتی که قالیبافان حق بیمه خود را با یک روز تأخیر پرداخت کنند خدمات بیمه ای آنها قطع و امکان وصل مجدد وجود ندارد و از این طریق تعداد زیادی از قالیبافان از تحت پوشش بیمه خارج شده اند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.