خانه دار شدن با ۱۰ میلیون!

|
0 دیدگاه

عضو شورای شهر مشهد گفت: قرار است یک مجموعه مسکونی ۱۰۰۰ واحدی در منطقه گلشهر بسازیم و با ۱۰ میلیون تومان همه افراد این منطقه را خانه‌دار کنیم.

غلامرضا بصیری‌پور در نشست مدیران شهری با موضوع «حاشیه در متن»، اظهار کرد: البته این وعده‌ای که داده می‌شود از جانب مجمع خیران سلامت است و به شهرداری و شورای شهر مشهد ربطی ندارد.

وی افزود: در آینده‌ای نزدیک حتما این مجموعه را کلنگ می‌زنیم و به همه کسانی که در گلشهر زندگی می‌کنند و خانه ندارند، خانه می‌دهیم.

بصیری‌پور خاطرنشان کرد: در واقع باید برای نجات مکان‌های کم برخوردار و محروم عملیاتی انجام داد که دیده شود؛ یکی از این مسائل، موضوع مسکن است که باید در این خصوص همه مسئولان فعال شوند تا هر کسی در داخل مشهد زندگی می‌کند خانه داشته باشد.

غلامحسین صاحبی، دیگر عضو شورای شهر مشهد در پاسخ به بصیری‌پور، عنوان کرد: باید در حال حاضر به عنوان نماینده مردم در شورا، به سمت حل مشکلات مردم برویم و مثلا راهی برای مشکل زمین‌های قولنامه‌ای پیدا کنیم؛ شما اگر عضو شورای شهر هم نبودی، این کار را انجام می‌دادی.

بصیری‌پور در پاسخ به صاحبی، خاطرنشان کرد: در ابتدای شورای چهارم من طرح‌هایی برای بهبود وضعیت مناطق کم برخوردار دادم، اما شما به جای اینکه کاری کنید تا مردم به چشم ببینند، به سمت شعار دادن رفتید.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.