خودروی جدیدی با استقبال گرم بازار ایران مواجه شد

|
0 دیدگاه

ایکس ۳۳ جدید یا بهتر بگوییم نسل سوم ام.وی.ام ایکس۳۳ با استقبال گرم مردم در کشور مواجه شده است.

پس از گذشت چیزی حدود ۱۰ سال از ورود اولین خودروی MVM X33 که به خوبی جای خود را در دل مشتریان خود باز کرد، مدیران خودرو تجربه خوب رانندگی با این خودروی شهری را با عرضه نسل سوم آن دوباره به مشتریان هدیه داده است
با نگاهی دقیق تر به این محصول جدید، می توان به روشنی متوجه سرعت پیشرفت این شرکت در طول این مدت شد و این نکته نیز واضح است که محصولات و تولیدات مدیران خودرو بعد از مدت کوتاهی توانسته ‌اند به سطح نسبتا خوبی از تکنولوژی دست پیدا کنند.

خودرو ایکس۳۳ جدید یاMVM X33 S با قیمت مناسب جزو انتخاب های خوب در بین محصولات کراس اور در بازار بوده و به گفته مسولان فروش شرکت مدیران خودرو، در مدت زمان عرضه این محصول استقبال فراتر از انتظار بوده است.
شرایط فروش فوری اقساطی این خودرو با مبلغ پیش پرداخت ۳۵ درصد کل قیمت خودرو از سوی شرکت منظور شده تا شرایط ثبت نام برای مشتریان با سطح درآمدی مختلف سهل باشد.

موعد تحویل خودروها نیز ۳۰ روزه اعلام شده است.

براساس این گزارش، در مدل MVM X33 S به خوبی می توان طراحی زیبا و خصوصیات اسپرتی را مشاھده کرد و باید گفت سواری با MVM X33 S حس رانندگی با یک خودروی شاسی بلند را در کنار لذت راندن یک خودروی سواری به راننده منتقل می کند.

طبق اطلاعات منابع آگاه، ظرفیت فروش بسیاری از نمایندگان پایان یافته است و با شرایط فروش جدید نیز انتظار می رود شاهد حضور مشتریان بیشتری در نمایندگی های شرکت مدیران خودرو باشیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.