راه‌اندازی خطوط لاینری از خلیج‌فارس به تمام نقاط دنیا

|
0 دیدگاه

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به راه‌اندازی خطوط لاینری از خلیج‌فارس به تمام نقاط دنیا گفت: کشتی های ما به راحتی می توانند در همه بنادر دنیا بدون هیچ محدودیتی پهلوگیری کنند.محمد سعیدی ضمن بر شمردن موفقیت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پسابرجام، عوامل موثر در توسعه تجارت و جذب بازارهای هدف را مورد بررسی قرار داد و فعال شدن خطوط لاینر از خلیج فارس به اقصی نقاط دنیا و اجرایی شدن قراردادها را از دیگر افتخارات این شرکت اعلام کرد.

وی افزود: بایسته است شرکت‌های گروه در جهت اهداف تعیین شده حرکت کرده و تمام تلاش خود را برای تصاحب بازار معطوف کنند.

وی پیش‌تر نیز از برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت بانکرینگ ایران در خلیج فارس به ۵۰۰ هزار تن خبر داده و با بیان این که می خواهیم کشتی های خارجی دیگر در فجیره سوختگیری نکنند،گفته بود: کشتی های ایرانی بدون هیچ محدودیتی می توانند در بنادر دنیا پهلوگیری نکنند.

مدیرعامل کشتیرانی افزود: در بخش بیمه ای توانسته ایم پوشش بیمه ۵۸۰ میلیون دلاری در ابعاد مختلف را بگیریم و کشتی های ما به راحتی می توانند در همه بنادر دنیا بدون هیچ محدودیتی پهلوگیری کنند.

سعیدی بانکرینگ را یکی دیگر از سیاست های کشتیرانی اعلام کرد و افزود: هم اکنون ظرفیت ما در این بخش حدود ۱۰۰ هزار تن است که با همکاری منطقه آزاد قشم آنرا به ۵۰۰ هزار تن افزایش می دهیم. به دنبال این هستیم که کشتی های خارجی دیگر در فجیره (امارات) سوختگیری نکرده و به قشم بیایند.

وی همچنین گفت: کشتیرانی دریای خزر  در شرایط دشوار منطقه‌ای و بین المللی و وجود رقبای تجاری توانسته سهم خوبی از بازار منطقه به خود اختصاص دهد

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.