رویترز: قیمت جهانی طلا به بالاترین رکورد خود در یک ماه گذشته رسید

|
0 دیدگاه

خبرگزاری رویترز انگلیس اعلام کرد، با افزایش تقاضای طلا همزمان با نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، قیمت جهانی طلا روز چهارشنبه به بالاترین رکورد خود در یک ماه گذشته رسید.

پس از اعلام از سرگیری بررسی ها در مورد نامه های الکترونیکی «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات این کشور، نگرانی ها در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزایش یافت و تقاضای طلا و دیگر دارایی های مطمئن بالا رفت.
«جیسون سریزولا» بازرگان شرکت صنعتی و تجاری MKS (ام کی اس) سوییس تولیدکننده شمش طلا، گفت: افزایش بی اطمینان ناشی از انتخابات آمریکا ممکن است قیمت طلا را به طرف بالا سوق دهد.
قیمت تحویل فوری طلا در ساعت ۰۷:۱۵ صبح روز چهارشنبه به وقت گرینویچ در بازار لندن ۰٫۴ درصد نسبت به دیروز (سه شنبه) افزایش یافت و به یک هزار و ۲۹۲ دلار و ۸۱ سنت در هر اونس رسید. قیمت طلا امروز در این بازار با رسیدن به سطح یک هزار و ۲۹۴ دلار و ۴۳ سنت در هر اونس بالاترین سطح خود را از چهارم اکتبر(سیزدهم مهر) تجربه کرد.
قیمت آتی طلا در بازار نیویورک نیز در ساعت یاد شده با تقریبا ۰٫۵ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به یک هزار و ۲۹۴ دلار در هر اونس رسید. اوایل وقت امروز قیمت طلا در بازار کامکس نیویورک به یک هزار و ۲۹۵ دلار و ۷۰ سنت در هر اونس بالغ شد که بالاترین رکورد در یک ماه گذشته است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.