رکورد تعمیر شناور توسط ایرانی‌ها در خلیج‌فارس شکسته شد

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت تعمیرات کشتی پرشیا هرمز از تعمیر ۴۸ فروند شناور در نیمه نخست امسال و ثبت رکود در بخش دریایی منطقه خلیج‌فارس خبر داد.

حمید جمالی جمال آبادی اظهار کرد: از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه با انجام “گریت بلاست” و رنگ آمیزی انبارهای چهار فروند کشتی فله بر پاناماکس هر یک در مدت ۱۰ روز رکورد دار منطقه خلیج فارس بودیم، اظهار کرد: یکی از اهدافی که پیگیری می‌کنیم ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از خروج ارز از کشور است، در این راستا سال گذشته موفق شدیم از خروج ۸۰۰ میلیارد ریال ارزجلوگیری کنیم.

وی تصریح کرد: طی چند روز آینده اورهال سیستم رانش یک فروند یدک کش (با قدرت ۳۳۰۰ کیلو وات) برای اولین بار در کشور به پایان می رسد و شناور آب اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه سیستم مذکور از نوع ترکیبی و ساخت شرکت شاتل(SCHOTTEL) آلمان است یادآور شد: پیش از این شناورهای مجهز به این نوع سیستم پیشرانه برای انجام تعمیرات زیرآبی و سرویس و بازرسی موتور سیستم رانش خود به یارد های جنوبی خلیج فارس اعزام می شدند.

جمالی‌جمال‌آبادی تاکید کرد: اکنون در زمینه تعمیرات کشتی به درجه بالایی از تجربه و خبرگی رسیده ایم و با این پیش نیاز، آماده مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی هستیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.