ریزش ۱۰۵ واحدی شاخص

|
0 دیدگاه

شاخص بورس اوراق بهادار در روز بیست و پنجم آبان ماه سال ۹۵، با ۱۰۵ واحد ریزش به پله ۷۹ هزار و ۲۳۶ واحدی سقوط کرد و شاخص فرابورس نیز کاهش بیش از یک واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۰۵ واحد کاهش به پله ۷۹ هزار و ۲۳۶ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۲۰۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۷۳۲ میلیون و ۴۴۸ هزار ریال در بیش از ۷۱ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۳۶ واحد و شاخص بازار اول ۲۷۰ واحد، شاخص آزاد شناور ۳۰۲ واحد کاهش و شاخص کل(هم‌وزن) ۳ واحد و شاخص قیمت(هم‌وزن) ۲ واحد رشد و شاخص بازار دوم ۸۸۹ واحد رشد را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز ایران خودرو، ملی صنایع مس ایران، آسان پرداخت پرشین، زامیاد، فولاد مبارکه اصفهان، سرامیک‌های صنعتی اردکان با روند منفی و کالسیمین با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از یک واحدی به پله ۸۴۱ واحدی صعود کرد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۵۷ هزار و ۷۸ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۲۴ میلیون و ۱۴۸ هزار ریال در بیش از ۱۹ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، ریل پرداز سیر، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با رشد و نمادهای پالایش نفت لاوان، آتیه داده پرداز، معدنی کیمیای زنجان گستران، سرمایه‌گذاری مسکن تهران با کاهش به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.