زیمنس فناوری‏های نوآورانه خود را با هدف ارتقا حوزه انرژی ایران، به نمایش می‏گذارد

|
0 دیدگاه

زیمنس در راستای مدیریت کارآمد، مطمئن و ایمن برق، فناوری‏های خود را در نمایشگاه صنعت برق به نمایش خواهد گذاشت.

شرکت زیمنس با رونمایی از برترین راهکارهای مدیریت برق جهان، در شانزدهمین نمایشگاه بین‏المللی صنعت برق در تهران که از شنبه ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه برگزار می‌شود، نقش خود را به‌عنوان شریک مهم فناوری در حوزه انرژی ایران پررنگ‏تر خواهد کرد. زیمنس در این نمایشگاه، فناوری انتقال و توزیع کارآمد، مطمئن و ایمن برق در شبکه‏های الکترونیکی مدرن، را به نمایش خواهد گذاشت.

دکتر محسن نایب‏زاده، مدیرعامل شرکت زیمنس در ایران، در این زمینه گفت: «ایران به مدرن‏سازی زیرساخت‏های انرژی ادامه می‏دهد تا بتواند پاسخگوی نیازهای در حال رشد صنعت برق باشد. از این رو برای ایجاد شبکه الکتریکی قدرتمند، قابل‌اطمینان و انعطاف‏پذیر، به انتقال نوآورانه و فناوری توزیع نیاز خواهیم داشت.» وی ادامه داد: «در ۱۵۰ سال گذشته، زیمنس نقشی کلیدی در توسعه زیرساخت‏های کشور ایران ایفا کرده است و ما همواره به حمایت از اهداف ایران از طریق انتقال دانش و ارائه فناوری‏های نوآور متعهدیم.»

نمایندگان زیمنس در نمایشگاه صنعت برق‏، در غرفه این شرکت حضور خواهند داشت تا دانش گسترده خود را در خصوص پروژه‏های زیمنس در زمینه مدیریت انرژی، انتقال و فناوری توزیع، با شرکت‏کنندگان به اشتراک بگذارند. بخش مدیریت انرژی زیمنس نیز نمونه‏ای از فعالیت‏های خود را، ازجمله سیستم‏‏های ولتاژ پایین و شبکه توزیع انرژی الکتریکی، شبکه الکتریکی هوشمند و راهکارهای اتوماسیون انرژی، تأمین برق کارخانه‏ها و تأسیسات صنعتی و سیستم‏های انتقال ولتاژ بالا، به شرکت‏های تأسیساتی و صنایع ارائه خواهد کرد.

زیمنس می‏تواند راهکارهایی بر اساس سفارش و نیازهای مشخص پست الکتریکی مشتری ارائه دهد و به‌طور هم‌زمان بر تمام بخش‏های مرتبط در شبکه تأمین برق، از تبدیل‏کننده‏ و کلیدابزار گرفته تا خطوط و کابل‏های هوایی نظارت داشته باشد.

لازم به ذکر است فعالیت‏های زیمنس در ایران شامل فناوری برای تولید مفید برق، انتقال و توزیع، راهکارهای نوآورانه برای حمل‏ونقل مدرن شبکه ریلی و راه‏، فناوری هوشمند ساخت‏وساز برای زیرساخت‏های موردنیاز شهر هوشمند و فناوری اتوماسیون دیجیتال برای صنایع و کارخانه‏ها با بازدهی و تولید بالا می‌شود.

زیمنس ای جی Siemens AG (برلین و مونیخ) یک شرکت قدرتمند و جهانی در زمینه فناوری است که بیش از ۱۶۵ سال است به‌عنوان نماد مهندسی برتر، نوآوری، کیفیت، اطمینان و چند ملیتی شناخته می‌شود. این شرکت در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت دارد و در حوزه‌های برقی‌سازی، اتوماسیون (کنترل و هدایت خودکار) و هوشمندسازی متمرکز است و از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فناوری در بحث بهره‌وری انرژی و حفظ منابع به شمار می‌آید. شرکت زیمنس در ساخت توربین‌های بادی دریایی، شماره یک جهان محسوب می‌شود و از فراهم‌کنندگان پیشرو در زمینه توربین‌های گازی و بخاری برای تولید برق در جهان است. این شرکت همچنین از بزرگ‌ترین ارائه‌کنندگان راه‌حل‌های انتقال نیرو در دنیاست و در ارائه راه‌حل‌های زیرساختی، اتوماسیون و نرم‌افزارهای صنعتی، به‌عنوان شرکتی پیشتاز مطرح است. شرکت زیمنس یک تأمین‌کننده پیشرو در حوزه تجهیزات تصویری پزشکی مانند توموگرافی رایانه‌ای، ام‌آرآی (تصویربرداری تشدید مغناطیسی)، تشخیص آزمایشگاهی و تجهیزات فناوری اطلاعات بالینی است. در سال مالی ۲۰۱۵ که در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۵ پایان یافت، زیمنس درآمدی ۷۵٫۶ میلیارد یورو و سود خالص ۷٫۴ میلیارد یورو کسب کرد. همچنین در پایان سال ۲۰۱۵ میلادی، ۳۴۸ هزار نفر در سراسر جهان، در استخدام زیمنس بوده‌اند.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.