سازمان مدیریت: درحال پیگیری هستیم

|
0 دیدگاه

در دیدار صمیمی مورخ ۲۶/۷/۹۵ جمع کثیری از بازنشستگان آموزش و پرورش با معاون رییس جمهور مسایل و موضوعات مختلفی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در دیدار صمیمی مورخ ۲۶/۷/۹۵ جمع کثیری از بازنشستگان آموزش و پرورش با معاون رییس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور، مسایل و موضوعات مختلفی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه مذکور ریاست سازمان، تاکید جدی بر پیگیری مطالبات قانونی بازنشستگان و تصریح بر سیاست‌های دولت و بویژه سازمان برنامه و بودجه در قالب لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ و نیز برنامه ششم توسعه کشور برای”متناسب‌سازی پرداخت بازنشستگان با شاغلین بر اساس حد معیشت اقتصادی و نظام پرداخت” و “رفع نابرابری و تبعیض در حقوق بازنشستگان سنوات مختلف”،داشتند.

حال بر اساس اخبار واصله، در حرکتی مغایر با فضای آرام و صمیمی موجود برای پیگیری مطالبات قانونی بازنشستگان ، عده‌ای در فضای مجازی،این عزیزان را به تجمع مجدد در مقابل سازمان برنامه و بودجه، در روز دوشنبه ۱۷/۸/۹۵ دعوت نموده‌اند.

همانگونه که تاکید شد تمامی مباحث و موضوعات مدنظر بازنشستگان در جلسه مشترک مورخ ۲۶/۷/۹۵ و نیز جلسه متعاقب آن، مطرح و از سوی این سازمان در حال پیگیری است.

لذا در راستای حفظ حرمت و شأن والای پیشکسوتان عزیز و جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از احساسات پاک این قشر شریف و با عنایت به این‌که این اقدام جز ایجاد زحمت برای بازنشستگان محترم دارای آثار مثبت دیگری نیست و همانگونه که ریاست محترم سازمان تاکیدنمودن اقدامات لازم از طرق قانونی در حال انجام است، به اطلاع می‌رساند که جلسه‌ای در این ارتباط در مورخ دوشنبه ۱۷/۸/۹۵ در سازمان برنامه و بودجه کشور منعقد نمی‌باشد.

بدیهی است چنانچه موضوع مهمی جهت رایزنی و بررسی مجدد باقی مانده باشد، این سازمان تکلیف و وظیفه خود می‌داند تا با هماهنگی قبلی در جلسه‌ای با حضور تعداد معینی از نمایندگان بازنشستگان، اقدام لازم را به عمل آورد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.