سرمایه گذاری ۱۲هزار میلیارد ریالی برای سه پروژه بزرگ مخابراتی

|
0 دیدگاه

معاون مدیرعامل و رئیس مرکز عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران از سرمایه گذاری ۱۲ هزار میلیارد ریالی برای سه پروژه بزرگ ملی خبر داد.

علی کارگزار سه شنبه در دهمین نشست شورای اداری هرمزگان و کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان افزود: اجرای این پروژه ها از هفته گذشته آغاز شده که سهم هرمزگان از این میزان سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریال است.
معاون مدیر عامل و رئیس مرکز عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران ادامه داد: هرمزگان دارای افزون بر ۵۲۴ هزار شماره تلفن ثابت است که نزدیک به ۲۰۰ هزار شماره آن در روستاها است.
کارگزار تصریح کرد : افزون بر یک هزار و ۴۰۰ روستای هرمزگان دارای ارتباط هستند که یک هزار و ۳۰۰ روستا از این تعداد در منازل روستاییان تلفن وجود دارد.
وی ابراز داشت: یکی از خدمات ارزنده در دولت یازدهم ارائه اینترنت پرسرعت روستایی است به گونه ای شرکت مخابرات ایران به تنهایی به ۳۵۰ روستا در هرمزگان اینترنت پرسرعت ارائه می کند.
کارگزار بیان کرد : طرح هایی در دست اقدام است تا این شبکه به نسل های جدید ارتقاء یافته و تمامی سرویس هایی را که شبکه های موبایل در شهرها برای مردم ارائه می کنند، بتوان در روستاها نیز ارائه کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.