سپرده های بانکی مردم آذربایجان غربی باید در این استان هزینه شود

|
0 دیدگاه

استاندار آذربایجان غربی گفت: سپرده های بانکی مردم هر استان باید در راستای رونق آن استان هزینه می شود که این امر باید در بانک های این منطقه نیز مورد توجه قرار گیرد.

قربانعلی سعادت روز چهارشنبه در جلسه با مدیران امور شعب بانک های خصوصی در آذربایجان غربی افزود: این امر می تواند زمینه رونق بخش های مختلف از جمله بخش تولید را در استان فراهم کند چراکه مردم آذربایجان غربی، منابع مالی زیادی را در بانک ها پس انداز می کنند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر دولت تدبیر و امید، اهتمام ویژه ای بر ایجاد رونق اقتصادی و افزایش اشتغال دارد و انتظار داریم بانک ها نیز در این امر همراهی بیشتری داشته باشند.
وی اظهار کرد: حمایت بیشتر از واحدهای تولیدی، صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری می تواند در راستای ایجاد اشتغال های جایگزین و رونق تولید در آذربایجان غربی بیشترین نقش را ایفا کند.
استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: بیشترین منابع در استان در اختیار بانک های خصوصی است و مدیران این بانک ها می توانند از این منابع در راستای توسعه اقتصادی و ارتقای شاخصه های توسعه ای آذربایجان غربی بیشتر استفاده کنند.
در این جلسه هر یک از مدیران عامل بانکهای خصوصی استان نیز گزارشی از وضعیت فعالیت خود ارائه و نحوه ارائه تسهیلات به طرح ها در بخش های مختلف را تشریح کردند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.