شاخص بورس به رشد ۳۷ واحدی بسنده کرد

|
0 دیدگاه

شاخص بورس اوراق بهادار در روز هجدهم آبان ماه سال ۹۵، با ۳۷ واحد رشد به پله ۷۹ هزار و ۴۸ واحدی سقوط کرد و شاخص فرابورس نیز رشد بیش از ۲ واحدی را تجربه کرد.شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۳۷ واحد رشد به پله ۷۹ هزار و ۴۸ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۱۲۴ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۹۲۴ میلیون و ۶۵۵ هزار ریال در بیش از ۷۱ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۱۳ واحد و شاخص بازار اول ۱۷۰ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۳۷ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۸۸ واحد و شاخص قیمت(هم‌وزن) ۷۰ واحد رشد و شاخص بازار دوم ۷۴۰ واحد کاهش را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز آسان پرداخت پرشین، ایران خودرو، واسپاری ملت، ملی صنایع مس ایران، ماشین سازی اراک با رشد، زامیاد بدون تغییر و فولاد مبارکه اصفهان با کاهش به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد بیش از ۲ واحدی به پله ۸۳۷ واحدی صعود کرد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۸۱ هزار و ۵۸۹ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۶۷۳ میلیون و ۷۱۵ هزار ریال در بیش از ۱۷ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس آتیه داده پرداز، مدیریت انرژی تابان هور، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان، سرمایه‌گذاری گوهران امید با رود نزولی و نمادهای تولید برق ماهتاب کهنوج، شیر پاستوریزه پگاه گلستان، دامداری تایسه نمونه با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.