شاسی بلند آلفارومئو که معرفی شد را ببینید

|
0 دیدگاه

شاید بتوان گفت با یکی از سریع ترین شاسی‌بلندهای این روزها مواجهه هستیم.

شاید بتوان گفت با یکی از سریع ترین شاسی‌بلندهای این روزها مواجهه هستیم. این خودرو برای رسیدن به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت تنها به ۳.۹ ثانیه نیاز دارد و می‌تواند با بیشینه سرعت ۲۸۵ کیلومتر در ساعت به حرکت خود ادامه دهد.

SUV جدید آلفارومئو پس از مدت‌ها انتظار، جاسوسی‌های متعدد و شایعات گوناگون رخ نمود. این خودروی زیبا که نامش را از یک جاده منحصربه‌فرد در ایتالیا (استلویو) گرفته است، در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس به شکل رسمی معرفی شد.

اینک آلفارومئو می‌تواند ادعا کند که پس از مدت‌ها با یک مدل زیبا و بلند سود و فروش آینده‌اش را تضمین کرده است. این خودروی شاسی بلند روی پلت‌فرم جولیا ساخته شده که چندی پیش و پس معرفی رسمی توانست نظر کارشناسان را به خود جلب کند. این در حالیست که آلفارومئو مدت‌ها به دلیل عملکرد نه چندان قوی مورد انتقاد شدید کارشناسان قرار داشت.

در زیر در موتور این خودرو شاهد یک پیشرانه ۲٫۹ لیتری V6 بیوتوربو هستیم که با گشتاور ۶۰۰ نیوتن‌متر خروجی تقریبی ۵۰۰ اسب‌بخاری را رقم می‌زند. این قد بلند ایتالیایی می‌تواند با یک سامانه انتقال قدرت خودکار ۸ سرعته هماهنگ شود.

شاید بتوان گفت با یکی از سریع ترین شاسی‌بلندهای این روزها مواجهه هستیم. این خودرو برای رسیدن به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت تنها به ۳٫۹ ثانیه نیاز دارد و می‌تواند با بیشینه سرعت ۲۸۵ کیلومتر در ساعت به حرکت خود ادامه دهد.

نسخه استاندارد استلویو با رینگ‌های ۱۸ اینچی ارائه می‌شود، اما تیپ‌های بالاتر که با صرف هزینه بیشتر قابل خرید هستند، با صفحه نمایش بزرگتر(حدودا ۲ اینچ)، رینگ های ۱۹ اینچی و سامانه اطلاعات- سرگرمی قدرتمندتری روبه‌رو هستیم. چوب نیز در فضای داخلی برخی از این مدل‌ها دیده می‌شود.

 

انتظار می‌رود آلفارومئو استلویو از اواسط سال آینده در بازار آمریکا عرضه گردد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.