نامتان را عوض کنید آیفون ۷ می گیرید

|
0 دیدگاه

حضور در دنیای تکنولوژی صرفاً به این معنی نیست که باید تنها اخبار سخت افزارها و محصولات جدید را شنید و دنبال کرد، گاهی اتفاقاتی در این حوزه رخ می‌دهد که باعث تعجب همگان می‌شود.

مدتی قبل یک شرکت کامپیوتری در شهر کی‌یف پایتخت اوکراین اعلام کرد که به ۵ شخص اولی که به صورت قانونی نام خود را به آیفون ۷ تغییر دهند یک عدد آیفون ۷ رایگان خواهد داد، از همین رو شخصی با نام الکساندر تورین بعد از ۲۰ سال که با این اسم زندگی کرده است تصمیم می‌گیرد نام خود را به iPhone Sim که sim به معنی ۷ است تغییر دهد و در روز جمعه آیفون ۷ رایگان خود را دریافت کرد. آن‌طور که به نظر می‌رسد برای تغییر نام در این کشور تنها کافی است ۲ دلار هزینه کنید اما آقای سیم با این کار خود یک گوشی با ارزش ۸۵۰ دلار را از آن خود کرده است.

این اقدام به‌قدری برای اطرافیان آیفون غیرقابل‌باور بود که تا مدتی نمی‌توانستند این موضوع را بپذیرند، در همین راستا خواهر آیفون که تتیانا پانینا نام دارد در توییتر خود اعلام کرد، پذیرفتن این اقدام بسیار سخت و غیر قابل باور است اما در این دنیا هر کس دنبال راهی است تا خودش را مطرح کند، پس چرا این کار را نکند؟!

آیا شما نیز دوست دارید نامتان را عوض کنید و اگر دوست دارید کدام برند را انتخاب می کنید؟ جوایز هم احتمالا محصول همان برند است

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.