طرح برخورد با عرضه کنندگان پارچه قاچاق کلید خورد

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه پارچه فروشان از گشت بازرسی نمایندگان اتحادیه و بازرسان اتاق اصناف ایران از خیابان مولوی خبر داد و گفت: به تمام پارچه فروشان اخطار دادیم که اجناس موجود در مغازه باید دارای فاکتور رسمی خرید و اتیکت باشد.

محمدحسین نورایی آشتیانی اظهار کرد: هفته گذشته به همراه بازرسان اتاق اصناف ایران از پارچه فروشان مستقر در منطقه ی عبدل آباد و خیابان شکوفه بازرسی شد که تمامی اجناس در این منطقه دارای فاکتور خرید و اتیکت بودند؛ البته در هفته جاری نیز از واحدهای صنفی پارچه فروش در خیابان مولوی بازرسی به عمل خواهد آمد.

وی با اشاره به کاهش تعداد پارچه فروشان در خیابان زرتشت افزود: به رغم آنکه تعداد پارچه فروشان در خیابان زرتشت کاهش قابل توجهی پیدا کرده است و اکثر پارچه فروشان در این منطقه تعطیل کردند اما با این حال به دلیل وجود اجناس خارجی به آنها نیز پیامک ارسال کردیم و اخطار داده شد که اجناس موجود در مغازه باید دارای فاکتور باشد.

رئیس اتحادیه پارچه فروشان تصریح کرد: خرده فروشان ما در قد و قواره واردات نیستند و اغلب طاقه های پارچه را همراه با فاکتور خریداری می‌کنند؛ البته در این میان افرادی هستند که برای فروش پارچه فاکتور صادر نمی‌کنند.

به گفته وی، تمامی چادرهای مشکی و لباس های شب زنانه خارجی است و بخشی از آنها به صورت قاچاق و اکثرا به صورت قانونی وارد کشور می‌شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.