فرود غول‌های حمل و نقل جهان در نمایشگاه تهران

|
0 دیدگاه

حضور بوئینگ، ایرفرانس، بمباردیه، ولوو و هیوندای، نمایشگاه حمل و نقل تهران را به یکی از خاص‌ترین رویداد حمل و نقل دهه اخیر تبدیل خواهد کرد.

نخستین نمایشگاه‌ بین‌المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته درحالی همزمان با هفته حمل و نقل در کشورمان برگزار خواهد شد که تاکنون غول‌های بزرگ صنعت حمل و نقل جهان برای حضور در این رویداد مهم پسابرجام اعلام آمادگی کرده‌اند.

شرکت‌های بوئینگ، بمباردیه، میتسوبیشی، کاترپیلار، ایرفرانس، هیوندای، ولووو و … از نامداران صنعت حمل و نقل هستند که آمادگی خود را اعلام کرده‌اند در این رویداد که از ۲۸ تا ۳۰ آذر امسال در تهران برگزار خواهد شد حضور داشته باشند.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته (IranTrans2016) نمایشگاهی است که توسط وزارت راه و شهرسازی و به مناسبت هفته حمل و نقل با هدف معرفی آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و فناوری ها و ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل، راهسازی و راهداری کشور و آشنایی بیشتر با فناوری ها و تکنولوژی‌های روز دنیا برگزار می‌شود.

در شرایطی که پس از اجرایی‌شدن برجام، همه منتظر حضور چشمگیر و موثر شرکتهای بزرگ اروپایی در حوزه های مختلف بودند، وزارت راه در نظر دارد با برگزاری چنین رویدادهایی جایگاه‌ ایران را به عنوان هاب لجستیک در منطقه خاورمیانه تثبیت کرده و از ظرفیت‌های این هاب به ویژه در حوزه حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی برای کسب درآمدهای ارزی استفاده کرده و سهم حمل و نقل در تولید ناخالص ملی را افزایش دهد، به همین منظور از سرمایه‌گذاران خارجی و هیات‌های تجاری از کشورهای مختلف دعوت شده تا با حضور در نمایشگاه رسمی حوزه حمل و نقل کشور، فصل جدیدی از همکاری‌های بین‌المللی در حوزه حمل و نقل را رقم بزنند.

انتظار می‌رود این رویداد پس از ماه‌ها مذاکره با غول‌های صنعت حمل و نقل جهان، رویدادی منحصر به‌فرد در راستای تثبیت اهداف ایران در حوزه حمل و نقل در سند چشم‌انداز باشد.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.