قالیباف اصل در شرکت بورس ماندگار شد

|
0 دیدگاه

با نظر هیات مدیره بورس اوراق بهادار تهران، حسن قالیباف اصل برای دو سال دیگر در سمت مدیر عامل این شرکت ابقاء شد.

هیات مدیره شرکت بورس روز گذشته با حضور نمایندگان اعضای حقوقی تشکیل جلسه داد که بر این اساس اسماعیل فدایی نژاد به نمایندگی از گروه بانک تجارت به عنوان رییس هیات مدیره و امین تفرشی به نمایندگی از شرکت ارزش آفرینان پاسارگاد به عنوان نایب رییس هیات مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران انتخاب شدند.
همچنین در این جلسه به اتفاق آراء، حسن قالیباف اصل برای دو سال دیگر در سمت خود به عنوان مدیر عامل و سخنگوی بورس اوراق بهادار تهران ابقاء شد.
افزون بر این؛ فرهاد عبدالله زاده به نمایندگی از کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، مجتبی تقی پور به نمایندگی از گروه سرمایه گذاری تدبیر، جمشید ایمانی به نمایندگی از گروه تامین اجتماعی و نعیمی قائم مقام پژمان شعبان پور به نمایندگی از سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و مصطفی ضرغامی نیز به نمایندگی از گروه مالی ملت(بجای مهدی قدمی که به تازگی به این هیات مدیره معرفی و در حال احراز صلاحیت است) حضور داشتند.
گفتنی است؛ حسن قالیباف اصل از مدیران بورس تهران است که از سال ۱۳۸۷ تا کنون به عنوان دومین سکاندار این بازار پس از تصویب قانون بازار سرمایه مصوب اول آذر ماه ۱۳۸۴ شناخته شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.