مبارزه با قاچاق ارز از فرودگاه‌های پایتخت

|
0 دیدگاه

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به بیشتر شدن نظارت پلیس بر صرافی‌های تهران، از برگزاری جلسه دادستانی به منظور جدی‌تر شدن روند مقابله با قاچاق ارز از فرودگاه‌های پایتخت خبر داد.

علی‌اکبر پوراحمد نژاد با اشاره به جلسه اخیر دادستانی تهران برای افزایش مراقبت‌ برای پیشگیری از خروج ارز از کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه شاهد خروج غیرقانونی ارز به صورت جاسازی دلار و سایر ارزها از مبادی فرودگاهی و به خصوص از فرودگاه امام خمینی (ره) بودیم، در تعاملی با پلیس فرودگاه‌های کشور و بانک مرکزی، تدابیری برای سخت‌تر کردن خروج غیرقانونی ارز از این مبادی و سهل‌تر شدن ورود و خروج قانونی ارز در نظر گرفته شد.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران افزود: در جلسه اخیر دادستانی تهران، مقدماتی فراهم شد تا مراقبت‌های موجود در حوزه خروج ارز از فرودگاه‌های کشور ارتقاء یابد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این موضوع مقرر شد تا پلیس آگاهی نیز نظارت‌ها و مراقبت‌های خود بر روند فعالیت صرافی‌های کشور را به منظور مقابله با خروج غیرقانونی ارز از کشور بیشتر کند و این در حالی است که اخیراً با همکاری بانک مرکزی، طرح‌های جدیدی به منظور مقابله با قاچاق ارز در استان تهران به اجرا درآمده که در آینده نزدیک اطلاع‌رسانی کاملی در این خصوص انجام خواهد گرفت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.