مصوبه بخشودگی جرایم وام های زیر یک میلیارد ریال اجرا شود

|
0 دیدگاه

نماینده اردبیل ،نیر ،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بخشودگی جرایم وام های زیر یک میلیارد ریال مصوب مجلس شورای اسلامی که در لایجه بودجه گنجانده شده باید اجرا شود.

صدیف بدری افزود: طرح بخشودگی جرایم این وام ها توسط نمایندگان مجلس به تصویب رسیده اما اجرای آن به تعویق افتاده که باید ضمن ابلاغ به بانک ها اجرایی شود.
وی با بیان اینکه این طرح شامل همه نوع وام ها می شود افزود: هر نوع وامی تا این سقف که از بانک ها توسط مردم دریافت شده به شرطی که اصل وام پرداخت شود سود و جریمه آن براساس مصوبه مجلس بخشوده می شود و در صورت اجرا بسیاری از مشکلات بدهکاران بانکی حل می شود.
بدری اضافه کرد: یکی از مزیت های این طرح پرداخت شدن بدهی بانک است البته حمایت و منافع مردم در این راستا بیشتر مدنظر بوده بطوری که استقبال خوبی هم از این طرح شده است.
نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی افزود: با تصویب این مصوبه در مجلس مراجعت های مردمی به بانک ها و نمایندگان بخاطر اجرای سریع آن بیشتر شده و انتظار این است که وزارت امور اقتصاد و دارایی بخشنامه مربوطه را به بانک مرکزی اعلام کند تا به مرحله اجرا برسد.
بدری افزود: چنانچه مصوبه مذکور اجرا نشود موضوع طرح در کمیسیون تخصصی برنامه و بودجه بررسی و دوباره در صحن مجلس مطرح خواهد شد.
وی در خصوص واگذاری ادامه عملیات اجرایی طرح راه آهن اردبیل – میانه به قرارگاه خاتم الانبیا گفت: قرارگاه خاتم الانبیا برای اجرا و تکمیل سریع این طرح اعلام آمادگی کرده و انشاالله در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی آن شروع می شود.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه راه آهن به یک مطالبه اصلی مردم تبدیل شده است افزود: مردم تکمیل این طرح را از نمایندگان و مسئولان دولت می خواهند و انتظار دارند به مطالبات و خواسته های آنان توجه شود.
بدری از احداث درمانگاه تخصصی در سرعین خبر داد و گفت: این درمانگاه در مساحت ۱۸۰۰ متر احداث می شود که لازم است شهردار سرعین در تامین زمین آن مساعدت کند تا بتوان پاره ای از مشکلات درمانی این شهر توریستی را حل کرد .
نماینده اردبیل ، نیر، نمین و سرعین تسریع در اجرای طرح های اساسی را خواستار شد و گفت: اجرای طرح های اساسی و فعال نمودن طرح های راکد در اولویت قرار گرفته اما باید شتاب آن بیشتر شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.