معذرت خواهی سامسونگ در روزنامه‌های مشهور آمریکا

|
0 دیدگاه

شرکت سامسونگ در تلاش برای کاهش نارضایتی مردمی که اعتماد خود به این شرکت را به علت انفجارهای پی درپی باتری های گوشی نوت ۷ از دست داده اند، آگهی معذرت خواهی تمام صفحه منتشر کرد.

این آگهی های تمام صفحه در سه روزنامه مشهور و پرتیراژ آمریکایی در روز دوشنبه منتشر شده اند. این روزنامه ها عبارتند از وال استریت ژورنال، نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

این آگهی های عذرخواهی به امضای گئورگی لی رییس و مدیر شرکت سامسونگ در آمریکای شمالی رسیده اند. مضمون اصلی نامه های مذکور اهمیت قائل شدن سامسونگ برای امنیت کاربران و تلاش این شرکت برای حفظ کیفیت محصولات تولیدی خود است.

در بخش دیگری از این نامه تصریح شده که سامسونگ در تلاش برای بررسی مجدد نرم افزار، سخت افزار و تمامی اجزای باتری گوشی های تولیدی خود است و این کار را با نهایت سرعت انجام خواهد داد.

این اقدام سامسونگ با واکنش های طنزآمیزی هم مواجه شده و از جمله کاربری چاپ آگهی های معذرت خواهی تمام صفحه را آینده رسانه های چاپی توصیف کرده است.

سامسونگ تا به حال ۸۵ درصد از گوشی های نوت ۷ و باتری های منفجرشونده آنها را جمع آوری کرده و به همین علت با میلیاردها دلار ضرر و زیان مواجه شده است

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.