نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی قزوین افتتاح شد

|
0 دیدگاه

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، نمایشگاه دستاوردها و فروش محصولات اقتصاد مقاومتی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین و جمعی از مدیران و مسئولان یان استان افتتاح شد.

ایوب رحیمی در جریان افتتاح نمایشگاه دستاوردها و فروش محصولات اقتصاد مقاومتی، ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته بسیج، افزود: بسیج در برهه های مختلف کشور امتحان خود را به خوبی پس داده و به ویژه در دوران جنگ تحمیلی نیز سربلند بیرون آمد.
وی اضافه کرد: نیروهای بسیج توانایی و فعالیت های خود را براساس شرایط کشور به خوبی تنظیم کرده و این نمایشگاه و دستاوردها را نیز به عنوان نمونه ای از فعالیت های خود عرضه کرده اند.
رحیمی ادامه داد: بسیج امروز با توجه به دستور مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی در زمینه های مختلف وارد شده و در این راستا نیز به خوبی عمل کرده است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین اضافه کرد: امروز شاهد افتتاح نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی هستیم که در آن بسیج توانسته در زمینه رونق صنایع کوچک و تولیدات روستایی به خوبی عمل کند.
به گفته وی، در این نمایشگاه تولید کننده ها با توجه به دریافت تسهیلات، توانسته اند مشاغلی را به راه انداخته و اشتغالزایی کنند.
رحیمی ادامه داد: این تولیدات در زمینه های مختلف از جمله غذایی، بهداشتی و درمانی بوده و زمینه اشتغالزایی و رونق اقتصادی روستاهای منطقه را نیز فراهم کرده و از مهاجرت اهالی روستا به شهرها نیز جلوگیری کرده است.
همزمان با آغاز هفته بسیج، نمایشگاه دستاوردها و فروش محصولات اقتصاد مقاومتی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین و جمعی از مدیران و مسئولان استانی در سرای سعدالسلطنه قزوین افتتاح شد.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.