“هیجان” آفت بورس است

|
0 دیدگاه

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: هیجان آفت معاملات در بورس ما بوده و هست و سهامداران باید با صبر و حوصله و تحلیل بیشتری، رخدادهای مختلف و مولفه های اثرگذار بر معاملات بازار سهام را پیگیری و بررسی کنند.

ابراهیم خلیلی در خصوص وضعیت بازار سرمایه در هفته جاری گفت: بدون شک معامله گرانی که در روز چهارشنبه گذشته در پی انتشار خبر انتخاب ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا هیجانی و اقدام به فروش سهام خود کردند از جمله کسانی می باشند که از فروش سهام خود خوشحال نخواهند بود.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: مواضع ترامپ پیش و پس از انتخاب شدن در قابل برجام متفاوت از یکدیگر بوده و پاره کردن برجام به این آسانی نیست که وی فکر می کند.

خلیلی اضافه کرد: یکی از اتفاقات خوبی که در هفته گذشته برای بازار سرمایه ما افتاد این بود که در اواخر بازار چهارشنبه معاملات بورس متعادل و با دو روز تعطیلی همراه گشت که این موضوع موجب شد تا هیجان بورس فروکش کند.

این کارشناس بازار سرمایه همچنین تصریح کرد: با توجه به این که اقتصاد ما مراودات چندانی با آمریکا ندارد بنابراین از این منظر هم نمی توانیم تاثیرات زیادی از مواضع و تصمیمات رئیس جمهور جدید آمریکا بگیریم.

وی با تاکید بر این که هیجان بدون شک آفت معاملات در بورس ما بوده و هست گفت: بر این اساس سهامداران باید با صبر و حوصله و تحلیل بیشتری، رخدادهای مختلف و مولفه های اثرگذار بر معاملات بازار سهام را پیگیری و برسی کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.