پذیرش دو نماد معاملاتی در فرابورس تعیین تکلیف شد

|
2 دیدگاه

کمیته درج شرکت فرابورس ایران با پذیرش شرکت تولید کاشی و سرامیک نگار گستر جلگه در بازار پایه و پذیرش مشروط موسسه اعتباری ملل در بازار دوم فرابورس موافقت کرد.

شرکت تولید کاشی و سرامیک نگار گستر جلگه(سهامی عام) به استناد تبصره ب ماده ۹۹ قانون برنامه پنجم توسعه و موافقت کمیته درج شرکت فرابورس ایران از امروز در فهرست بازار پایه فرابورس ایران به عنوان دویست و چهارمین نماد معاملاتی درج شد.
بر اساس این گزارش؛ این شرکت با نماد معاملاتی “کنگار” در بخش “کاشی و سرامیک” و زیرگروه “تولید گل و سرامیک ساختمانی”در فهرست نرخ‌های بازار پایه فرابورس ایران درج شده است.
همچنین هیات پذیرش فرابورس ایران در جلسه اخیر خود با پذیرش موسسه مالی اعتباری ملل در بازار دوم فرابورس به صورت مشروط موافقت کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: محسن

با سلام و احترام از مسئولین محترم خواهشمندم هر چه سریعتر رسیدگی کنند. شرکت کاشی و سرامیک نگار گستر جلگه از تعداد زیادی جوان جویای کار مبلغ یک میلیون تومان در اردیبهشت ۹۵ دریافت کرد و بااین افراد از یکم مرداد ماه ۹۵ قرار داد امضا کرد. با اینکه از استخدام خبری نشد این شرکت تلفن هایی که روی آگهی استخدام زده بود خاموش کرده. و پس از شکایت مشخص شد اینها شاکیان زیادی دارد. و بسیاری از اموال کارخانه اش توسط دادگاه توقیف شده اند. هم اکنون از مسئولین خواشمندیم هر چه سریع تر رسیدگی کنند.

توسط: رضا

سلام بنده یکی از اشخاصی هستم که به این شرکت یک میلیون تومان داده ام و شخصی به نام علیرضا حسین پور که خود را مدیر شرکت معرفی کرد با اینجانب قرارداد امضا کرد از مرداد به مدت چهار ماه. مرداد ۹۵ شد خبری نشد تا الان هم هیچ خبری نیست. در اصل یه جرهایی کلاهبرداری کرد. اینجانب متاهل می باشم و این مبلغ به سختی تهیه کردم و به این آقا دادم. جهت صحت حرفم به کلانتری شهرک حمزه مراجعه کنید اصلا یه سر به دفتر مدیریت شهرک صنعتی ۲ دزفول بزنید. این کارخانه تعطیل هست و یک روز تعطیل مارو اونجا کشاند و با ما قرارداد الکی بست. تورو خدا برید بپرسید. امیدوارم خدا ازش نگذره و مطمئن هستم که نمیگذره خدا میدونه این پول با چه زحمتی تهیه کردم. ان شاء الله خدا نشونشون بده. نمیدونم چه جور بعضی ها مال حرام به زن و بچه هاشون میدن. خواهشمندم مسئولین عزیز رسیدگی کنند.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.