پرداخت ۵۶۸ میلیارد ریال خسارت به بیمه شدگان در استان اردبیل

|
0 دیدگاه

مدیرکل بیمه ایران استان اردبیل گفت: امسال ۵۶۸ میلیارد ریال خسارت به بیمه شدگان این استان پرداخت شده است.

محمد اسماعیلی روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران اردبیل گفت: در هفت ماهه سال جاری ۵۳ هزار و ۸۶۸ فقره تشکیل پرونده در شعبه های بیمه ایران صورت گرفته که مبلغ ۵۶۸ میلیارد ریال خسارت به بیمه شدگان خسارت دیده پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه خدمات خوبی در عرصه بیمه گری انجام شده است افزود: امسال در عرصه بیمه گری خدمات خوبی عرضه شده بطوری که در حوزه بیمه شخص ثالث با تشکیل سه هزار و ۳۶۴ فقره پرونده مبلغ ۳۱۴ میلیاردریال ، بیمه بدنه با یکهزار و ۱۸۸ فقره پرونده مبلغ ۲۲ میلیارد ریال و در بخش آتش سوزی با تشکیل ۱۲۹ فقره پرونده مبلغ ۲ میلیارد ریال خسارت پرداخت شده است.
مدیرکل بیمه ایران استان اردبیل با اشاره به میزان خسارت پرداختی در بیمه های مهندسی ،مسئولیت و باربری و بیمه های حوادث انفرادی ،گروهی ،خانواده و کارکنان دولت افزود: در بیمه های مهندسی ،مسئولیت و باربری با ۱۴۱فقره پرونده ۱۴ میلیارد ریال ودر انواع بیمه های حوادث انفرادی ،گروهی ،خانواده و کارکنان دولت با ۱۶۰ پرونده ۴۸ میلیارد ریال خسارت پرداخت شده است.
اسماعیلی میزان خسارت پرداختی در بیمه های عمر را هفت میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: بیمه شدگان عمر شامل بیمه عمر کارکنان دولت ،پس انداز بیمه و بیمه درمان با ۵۳۵ فقره پرونده هفت میلیارد ریال خسارت دریافت کرده اند.
وی در خصوص خدمات رسانی بیمه ایران در بیمه های مکمل درمان هم گفت: همچنین در مورد بیمه های مکمل درمان به خصوص بیمه خانواده های شهدا و ایثارگران ۱۶۱ میلیارد ریال خسارت پرداخت شده است.
اسماعیلی با اشاره به رضایتمندی مشتریان بیمه ایران افزود: رضایتمندی مشتریان در سال های اخیر روبه رشد بوده با توجه به اینکه رضایتمندی مشتری برای ما از سهم بازار وسود شرکت مهم تر است تلاش شده در مرحله اول رضایت مشتریان جلب شود .
وی شبکه فروش و داشتن متخصص و توانمند را از ویژگی های منحصر به فرد بیمه ایران دانست و گفت: شبکه فروش ،متخصصان توانمند ،کارکنان آموزش دیده توانمند و همکاران خوش فکر از ویژگی های بارز بیمه ایران است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.