پسته و توت فرنگی در صدر قیمت

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار با اعلام خبر ارزانی قیمت گوجه فرنگی در روزهای آینده، گفت: در چند روز آینده از چهار نقطه گرمسیری کشور گوجه فرنگی به بازار تهران تزریق خواهد شد.

حسین مهاجران در خصوص تغییرات قیمت میوه در هفته جاری نسبت به هفته گذشته اظهار کرد: اکثر میوه‌ها نسبت به هفته گذشته تغییر آنچنانی قیمت نداشته و انتظار می‌رود برای چند روز آینده در برخی از محصولات مانند گوجه فرنگی بازار شاهد کاهش قیمت است.

وی در ارتباط با قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره‌بار گفت: در حال حاضر در بخش صیفی‌جات قیمت هر کیلو خیار بوته‌ای با قیمت ۳ هزار و ۵۰۰، خیار گلخانه‌ای هزار و ۵۰۰تومان، گوجه فرنگی گلخانه‌ای ۴هزار تومان و نوع بوته‌ای آن از هزار و ۵۰۰ تا ۲هزار و ۵۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

مهاجران ادامه داد: قیمت سیب زمینی و پیاز برای فروش در بازار به نرخ ۶۰۰ تا هزار تومان، سیب درختی(گلاب) در هر کیلو ۳هزار تومان و سیب دماوند قرمز از هزار و ۵۰۰ تا ۳هزار تومان در هر کیلو و سفید آن ۲هزار تا ۳هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار با اشاره به ثابت ماندن قیمت انار گفت: قیمت هر کیلو انار بین هزار و ۵۰۰ تا ۳هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی اظهار کرد: میوه‌های نوبرانه مانند لیمو شیرین، پرتقال و نارنگی برای مصرف مردم در بازار است که برای هر کیلو نارنگی قیمت ۲هزار و ۵۰۰ تومان تا ۴هزار تومان و برای پرتقال تامسون از قیمت هزار و ۵۰۰ تومان تا ۲هزار و ۵۰۰ تومان و همچنین پرتقال کوهستان از ۲ هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

وی ادامه داد: قیمت لیمو شیرین از هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و برای گریپ فروت قیمت ۲ هزار تومان تا ۲هزار و پانصد تومان تعیین شده است.

مهاجران در ارتباط با بیشترین قیمت در بین انواع میوه را انگور بی‌دانه با هر کیلو ۶ هزار تومان و قیمت هر کیلو پسته ۲۰ هزار تومان و توت‌فرنگی کرج کیلویی ۱۸ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان به خود اختصاص داده‌اند.

وی در پایان با اشاره به ورود گوجه فرنگی به بازار تهران از چهار نقطه گرمسیری گفت: در چند روز آینده از چهار نقطه گرمسیری کشور این محصول به بازار تهران تزریق می‌شود و با این ورود مسلما قیمت گوجه فرنگی با افت رو‌به‌رو می‌شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.