پیش‌بینی روند بازار سرمایه در حد گمانه زنی است

|
0 دیدگاه

کارشناس اقتصادی گفت: پبیش بینی روند شاخص بورس و بازار سرمایه دوراز انتظار است و تمامی شرایط را باید به دست زمان سپرد و سرمایه گذاران باید از رفتارهای هیجاین در معاملات بازار پرهیز کنند.

عظیم ثابت در خصوص چشم‌انداز بازار سرمایه تا پایان سال بیان کرد: بازار سرمایه چشم انداز مثبتی را پیش رو دارد و در حال حاضر متاثر از جوی روانی ایجاد شده ناشی از انتخابات آمریکا قرار گرفته و این هیجانات همچنان در روند بازار قابل مشاهده است.

وی در ادامه افزود: چشم انداز بازار فلزات اساسی در شرایط فعلی بسیار روشن است و این روند قیمتی بر سهام فلزات در بورس نیز تاثیر گذاشته است.

کارشناس بازار سرمایه تصریح کرد: تصمیم‌گیری در خصوص آینده و پیش بینی روند شاخص بورس در شرایط فعلی کار دشورای است زیرا شرایط کلی اقتصاد دنیا با توجه به انتهابات آمریکا هنوز مشخص نیست به همین دلیل باید در انتظار شرایط پیش روی اقتصاد و تاثیر بازار سرمایه از این جو باشیم.

ثابت با بیان اینکه روند ارزیابی بازار سرمایه را باید منوط به آینده کرد گفت: برای پیش بینی روند بازار سرمایه تا پایان سال باید در انتظار قیمت نفت و فلزات اساسی در بازارهای جهانی باشیم.
وی در ادامه اظهار کرد: سرمایه گذاران و فعالین بازار سرمایه در معاملات خود در بازار با احتیاط رفتار کنند و از رفتارهای هیجانی درمعاملات بازار پرهیز کنند و با احتیاط بیشتری اقدام به خرید و فروش سهام در بازار سهام کنند.

کارشناس اقتصادی در انتها خاطر نشان کرد: تمام پیش بینی‌ها از روند آینده بازار سرمایه در حدد گمانه زنی است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.