پیش بینی رئیس سازمان بورس از رشد شاخص در آینده

|
0 دیدگاه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در آینده شاهد رشدهای خوبی در بازار خواهیم بود زیرا اتفاق ها و هیجاناتی که همزمان با برخی تحولات سیاسی جهان رخ می دهد، فقط اثر کوتاه مدت دارد.

شاپور محمدی افزود: مردم و سرمایه گذاران در بلندمدت با جست و جو و تمرکز روی ظرفیت ها به عوامل بنیادی توجه بیشتری دارند.
وی اضافه کرد: سرمایه گذاران در بورس ما بسیار هوشمند و با تحلیل عمل می کنند و این تحلیل ها به طور قطع عوامل بنیادی و فرصت های رشد بازار سرمایه را در نظر خواهد داشت.
محمدی گفت: فرصت های رشد اقتصاد ایران با اقتصادهای دیگر قابل مقایسه نیست؛ یعنی همین رشد پنج درصدی کنونی و البته فرصت های رشد بالاتر در بسیاری از کشورهای دیگر وجود ندارد.
وی درباره تاثیر انتخاب رییس جمهوری جدید در آمریکا بر برجام تصریح کرد: دنیا تابع یک عقلانیت کلی است؛ توافق مهمی با حضور نه فقط آمریکا بلکه کشورهای ۱+۵ یک و نظارت و هدایت سازمان ملل متحد انجام شده است و تصور می کنم این توافق صرفنظر از اینکه چه کسی بر سرکار باشد، محکم اجرا می شود و به خوبی پیش می رود.
شاخص کل بورس پس از نوسان های شدید در زمان اعلام برنده شدن «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، اکنون در وضعیت تعادل و ثبات قرار گرفته است.
شاخص کل بورس امروز (سه شنبه) با ۷۴ واحد رشد به رقم ۷۹ هزار و ۳۹۳ واحد رسید.
امروز ۶۴۶ میلیون و ۱۴۳ هزار سهم و حق تقدم به ارزش بیش از یک هزار و ۸۰۲ میلیارد ریال در ۶۱ هزار و ۳۳۲ نوبت خرید و فروش شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.