پیش بینی ۱۵۰۰دلار با پیروزی ترامپ

|
0 دیدگاه

پایگاه خبری مانی مورنینگ(Money Morning) آمریکا اعلام کرد، قیمت طلا در پایان معاملات دیروز (جمعه) بازار کامکس نیویورک با ۰٫۰۹ درصد افزایش نسبت به روز پیش از آن به یک هزار و ۳۰۳ دلار و ۳۰ سنت رسید. قیمت طلا در این بازار، این هفته برای چهارمین هفته متوالی افزایش یافت.

این پایگاه خبری اعلام کرد، هر چه به انتخابات روز سه شنبه (هشتم نوامبر، ۱۸ آبان) آمریکا نزدیک می شویم، قیمت طلا افزایش می یابد.
قیمت طلا که هفته گذشته در بازار کامکس نیویورک ۲٫۲ درصد نسبت به هفته پیش از آن افزایش داشت، در سه هفته گذشته در مجموع بیش از چهار درصد افزایش داشته است.
در پایان معاملات دیروز بازار لندن نیز هر اونس طلا به قیمت یک هزار و ۳۰۲ دلار و ۸۰ سنت معامله شد.
به نوشته این پایگاه خبری، تا قبل از اعلام پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) مبنی بر از سرگیری بررسی نامه های الکترونیکی «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات آمریکا برای ریاست جمهوری، وی در نظرسنجی ها پیشتاز بود لیکن پس از آن، در نظرسنجی ها فاصله آرای «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوریخواه این کشور با کلینتون بشدت کاهش یافت و این مساله قیمت فلز زرد را بالا برد.
بانک بین المللی اچ اس بی سی(HSBC) انگلیس پیش بینی کرد، در صورت پیروزی هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، قیمت طلا به یک هزار و ۴۰۰ دلار و در صورت پیروزی ترامپ قیمت آن به یک هزار و ۵۰۰ دلار در هر اونس در پایان سال ۲۰۱۶ افزایش یابد.
در آغاز سال ۲۰۱۶ قیمت طلا در بازارهای جهانی کمتر از یک هزار و ۱۰۰ دلار بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.