چراغ‌های تالار شیشه‌ای قرمز شد

|
0 دیدگاه

شاخص بورس اوراق بهادار در روز پانزدهم آبان ماه سال ۹۵، با ۱۱۶ واحد ریزش به پله ۷۹ هزار و ۱۳۷ واحدی سقوط کرد و شاخص فرابورس نیز کاهش یک واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۱۶ واحد ریزش به پله ۷۹ هزار و ۱۳۷ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد ۵۶۵ هزار و ۴۵۶ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۴۲۹ میلیون و ۵۶۶ هزار ریال در بیش از ۵۶ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۴۰ واحد و شاخص بازار اول ۶۵ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۸۸ واحد، شاخص بازار دوم ۳۴۳ واحد کاهش  و شاخص کل(هم‌وزن) ۳۶ واحد و شاخص قیمت(هم‌وزن) ۲۸ واحد رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز آسان پرداخت پرشین، زامیاد، پالایش نفت بندر عباس با روند مثبت و نمادهای واسپاری ملت، ایران خودرو، ماشین سازی اراک، پالایش نفت اصفهان با روند منفی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با ریزش بیش از یک واحدی به پله ۸۳۶ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۵۲ هزار و ۳۲۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۴۲۳ میلیون ۴۶۵ هزار ریال در بیش از ۱۷ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس آتیه داده پرداز، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان، دامداری تلیسه نمونه، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید با روند صعودی و نمادهای شیر پاستوریزه پگاه گلستان، مدیریت انرژی امید تابان هور، تولید برق ماهتاب کهنوج با روند نزولی به کارخود پایان داد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.