کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۲۵ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۶ هزار و ۵۷۱ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۸هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۷۱ هزار ریال دادوستد کردند.هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۴۱ ریال کاهش نسبت به روز گذشته (شنبه ۲۲ آبان ماه) به ۴۰ هزار و ۱۶۰ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۳۷۵ ریال افزایش، ۴۶ هزار و ۱۲۰ ریال فروخته شد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه امروز قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۵۴۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۶۰ ریال اعلام کرده است.

**بازار طلا
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم امروز بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با کاهش ۳۰ هزار ریالی پنج میلیون و ۵۹۰ هزار ریال و هر ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت دو میلیون و ۹۴۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال افت قیمت در مقایسه با دیروز، یک میلیون و ۸۴۰ هزار ریال و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۰۲ هزار و ۸۹۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، قیمت هر اونس طلا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۲۲۸ دلار و ۶۰ سنت بوده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.